Masāžas kabinets uzņēmumā

You are here:

MASĀŽAS KABINETS UZŅĒMUMĀ

Šī ir uzņēmuma vadības un uzņēmuma darbinieku iespēja ietaupīt laiku un līdzekļus, lai gan atjaunotu, gan arī profilaktiski uzturētu labu veselību un darba produktivitāti saviem darbiniekiem.

Piedāvājums ir piemērots uzņēmumiem, kuros ir 50 un vairāk darbinieku.

Ar Jūsu uzņēmumu tiek noslēgts abpusēji izdevīgs sadarbības līgums, kurā uzņēmums piešķir telpu rehabilitācijas kabineta izveidei un pilnīgu vai daļēju finansiālo atbalstu darbinieku veselības profilaksei. No mūsu puses nodrošinām augsti kvalificētus speciālistus (masierus, SPA speciālistus, fizioterapeitu, kosmetologu, smieklu terapijas speciālistu utt.), tajās dienās par, kurām esam vienojušies līgumā.

Jūsu ieguvumi

Visiem ietaupīts laiks un līdzekļi uz kvalitatīva veselības profilakses personāla atrašanu.

Šo piedāvājumu ir iespējams saņemt arī lielam uzņēmumam.

Darba spēju un produktivitātes paaugstināšanās uzņēmumā.

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām, masāžām izbraukumā – konferences, uzņēmumi utt.

Speciālists

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste
”Šāds kabinets ir izveidots kolēģei vairākos uzņēmumos. Priecājos par viņas darba spēju un iedvesmu. Viņa nāk no šiem uzņēmumiem pozitīvi iedvesmota un ņemot vērā šo iedvesmu, pieļauju domu, ka arī viņa pati šo iedvesmu nodod arī visiem cilvēkiem, ko ir masējusi.”

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • ”Protams, arī mūsu darbiniekiem ir vajadzīga veselības rehabilitācija. Es to skaidri apzinos, jo esmu masāžas un rehabilitācijas uzņēmuma vadītāja. Katrā darba sfērā un specifikā ir savas lietas, kas veselībai ilgstošā laika posmā sāk traucēt. Piemēram, masieriem ir jāseko līdzi saviem pleciem, kuri no lielas slodzes var savilkties un ilgstošā stāvēšana atsaucās uz kājām. Grāmatvedis ir sēdoša darba veicējs, tādēļ viņam jāseko līdzi muguras veselībai un jāveic kāju un muguras korsetes vingrošanu. Ļoti svarīga ir arī pozitīva atmosfēra uzņēmumā, tādēļ smieklu terapija pie mums ir lielā cieņā. Gaismas filozofija dvēselei tiek pielietota vismaz 2 – 3 reizes nedēļā, lai gan es, gan visi kolēģi būtu pozitīvā līdzsvarā un šai skrienošajā pasaulē justos droši un laimīgi.”

    Indra Simanoviča
    Uzņēmuma vadītāja