Izbraukumu masāžas un citas terapijas

You are here:

IZBRAUKUMU MASĀŽAS UN CITAS TERAPIJAS

Izbraukumu masāžas ir aktuālas, kad Jums vajadzīgs masieris, fizioterapeits, smieklu terapijas speciālists uz īsāku laiku – 1 līdz 3 dienām.

Šīs masāžas un terapijas iespējams Jūs varētu visvairāk interesēt sporta dienu ietvaros, dažādu svarīgu pasākumu – izstāžu, un jo īpāši garu un nogurdinošu konferenču ietvaros. Ir zinātniski pierādīts, ka piecu minūšu plecu ekspress masāža uzmundrina stipri vairāk nekā 10 minūšu pastaiga svaigā gaisā. Un, piemēram, vasarā – karstā laikā, masāža telpās ar atsvaidzinātu gaisu, pilnīgi noteikti ir efektīgāka, nekā pastaiga ārā karstumā.

Izbraukumu terapijas reti kad ir ilgstošas – visbiežāk tās ir 5 – 20 minūšu masāžas, kas atjauno Jūsu uztveres spējas, uzmundrina, palīdz Jums atgūties pēc lielām fiziskām un garīgām slodzēm vai atjaunoties starp slodzēm.

Ekspressmasāžas un smieklu terapijas pozitīvais efekts slēpjas tajā, ka šo masāžu un terapiju var veikt jebkurā vietā un jebkuros apstākļos, nav vajadzīga eļļa vai citi palīgmateriāli. Šīs terapijas lieliski atjauno līdzsvaru, atjauno mudrumu un možumu, atjauno uztveres spēju un pozitīvu noskaņojumu.

Jūs būsiet tikai ieguvēji, ja organizējot maratonus, lielas un svarīgas konferences, reprezentablas izstādes, riteņbraukšanas, dažādas aktīvā sporta sacensības, uzaicināsiet mūsu speciālistus. Cilvēki Jums būs pateicīgi, un pilnīgi noteikti, šāds Jūsu izveidotais pārsteigums, paliks atmiņā ilgstoši gan Jūsu darbiniekiem, gan arī citiem sadarbības partneriem, potenciālajiem un esošajiem labākajiem klientiem utt., uz kuriem vēlēsieties atstāt pozitīvu iespaidu.

Jūsu ieguvumi

Piedāvājums īsākam laika posmam (1 – 3 dienas).

Zinātniski pierādīts - 5 minūšu plecu masāža uzmundrina un atjauno darba un uztveres spējas efektīvāk, nekā 10 minūšu pastaiga svaigā gaisā.

Masāža vai jebkura terapija ir īsa 5 – 20 minūtes – aizņem maz laika, tomēr Jums dod lielu spēku un iedvesmu tālākai darbībai.

Terapijas var veikt Jums jebkurā vietā un jebkuros apstākļos – nav vajadzīgi palīgmateriāli.

Šāds Jūsu pārsteigums paliks cilvēku pozitīvā atmiņā ilgi.

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām, masāžām izbraukumā – konferences, uzņēmumi utt.

Smieklu terapijas speciālists

Edgars Daudišs Smieklu terapija

Edgars Daudišs

Sertificēts Smieklu jogas līderis/trenneris
”Smieklu terapiju vadu visur, kur vien ir iespēja gan lielajos saulgriežu pasākumos, gan ekskursiju laikā autobusā, gan pirms svarīgām konferencēm, lekcijām un semināriem, lai uzmundrinātu un iekustinātu cilvēkus. Šī terapija lieliski uzlabo garastāvokli, atbrīvo, visus savstarpēji satuvina un palīdz Jums piedzīvot lielisku dienu. Arī pats saņemu pozitīvu lādiņu, kad redzu 70 vai 5000 cilvēku auditoriju pozitīvi iedvesmotu un priecīgu.”

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES