Ārpusštata masāžas kabinets

You are here:

ĀRPUSŠTATA MASĀŽAS KABINETS

Ārpusštata masāžas kabinets ir īslaicīgi izveidots masāžas un rehabilitācijas kabinets uzņēmumā. Tā ir iespēja Jums kā darbiniekam un arī Jums kā uzņēmuma vadībai pamēģināt uz kādu laiku, kāda būtu darba produktivitāte, ja Jūsu uzņēmumā būtu pieejams šāds veselības kabinets.

Šādu kabinetu varam pie Jums izveidot arī, kad Jūsu uzņēmumā notiek veselības nedēļa vai veselības mēnesis.

Vēl ārpusštata masāžas kabinets ir aktuāls Jūsu uzņēmumam, ja ir veselības apdrošināšana, kur polisē ir iekļauti masāžas un fizioterapijas pakalpojumi. Kabinets uzņēmumā tiek izveidots tikai uz to laiku, lai Jūsu darbinieki var saņemt kvalitatīvus ārstniecības personu pakalpojumus, neizejot no darba vietas. Tādējādi darbinieki ietaupīs gan savu laiku un līdzekļus, gan arī uzņēmumā varēs vairāk pievērsties saviem veicamajiem pienākumiem. Turklāt pēc masāžas savus darba pienākumus veicot vēl labākā kvalitātē.

Jūsu ieguvumi

Darbinieks ar atgūtām lieliskām darba spējām;

Ietaupīts Jūsu un Jūsu darbinieka laiks un līdzekļi;

Ērtākais veids kā Jums saņemt no savas veselības apdrošināšanas polises labākos pakalpojumus.

Mēs izveidosim Jums kvalitatīvāko, interesantāko, kreatīvāko un pieejamāko veselības dienas, nedēļas vai mēneša piedāvājumu.

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām, masāžām izbraukumā – konferences, uzņēmumi utt.

Speciālists

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste
”Šādus kabinetus esam jau izveidojuši un veiksmīgi darbojamies vairākos uzņēmumos. Darbinieki apmierināti un uzņēmumu vadība vēl vairāk, jo apmierināts darbinieks ir lojāls un centīgs.”