Smieklu terapija

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

SMIEKLU TERAPIJA

Smieklu terapijas otrs – pasaules Smieklu terapijas līderu izveidotais nosaukums ir Smieklu Joga. Šāds nosaukums ir pamatots, jo smieklu terapija ir rotaļīgu vingrinājumu un elpošanas vingrinājumu apvienojums, kas kopā veido vienu no labākajām veselības terapijām pasaulē.

Ar Smieklu terapiju tiek ārstētas arī ļoti smagas slimības – tādas kā vēzis u.c. Smieklu terapijas pamatlicējs ir Indiešu ārsts …., kurš atklāja savu pirmo Smieklu Jogas seansu parkā ar pirmajiem 5 pacientiem. Šobrīd Smieklu Joga ir izplatīta vairākās pasaules valstīs (kādās?), tai skaitā arī Latvijā ir Smieklu Jogas līderi, terapeiti, instruktori un pasniedzēji.

Zinātniski ir pierādīts, ka, lai ar smiešanos ievērojami uzlabotu veselību, ir jāsmejas 10 – 15 minūtes dienā. Tā kā Smieklu terapijas laikā tiek izmantoti speciāli (un ļoti vienkārši) smieklu vingrinājumi, tad smiešanās procesu varam uzsākt un pagarināt pēc vajadzības jebkurā vietā un laikā.

Lai Jūs uzlabotu veselību ar smiešanos, tai jābūt skaļai un dziļai, kas nāk no diafragmas. Jums jāsmejas izmantojot vēdera muskulatūru. Tas var likties neērti vai nepieņemami tik skaļi smieties, tomēr labākais ir tas, ka Smieklu terapijas nodarbības laikā tiek radīta vide, kurā Jūs varat droši smieties un to pat vajag. Jūs iespējams pat sajutīsiet lielu prieku, ka ar savu smiešanos, iedvesmojat vēl kādu justies vēl drošākam un laimīgākam.

Dabiska smiešanās ir atkarīga no mūsu dzīves apstākļiem. Vienmēr ir vieglāk atrast iemeslu, lai nesmietos, skumtu vai izturētos pret sevi un apkārtējo pasauli kritiski. Smieklu terapijas nodarbības palīdz atrast veidus, kā Jums viegli un rotaļīgi ieviest savā ikdienā vairāk prieka.

Smieklu terapija ir unikāla iespēja, kur Jūs varat izsmieties no sirds bez iemesla, humora izjūtas, jokiem un komēdijas.

Tas ir rotaļīgu vingrinājumu kopums individuāli vai grupā, izmantojot acu kontaktu. Šie rotaļīgie vingrinājumi noved pie īstiem un lipīgiem smiekliem.

Smieklu terapija sastāv no smiešanās un elpošanas vingrinājumiem. Tas uzlabo skābekļa apmaiņu Jūsu ķermenī un smadzenēs, ļaujot Jums justies veselam un enerģiskam.

Zinātniski ir izpētīts, ka ķermenis nespēj atšķirt īstus smieklus no mākslīgi radītiem. Tas ir Jūsu galvenais palīgs ceļā uz veselību caur smiekliem.

Smieklu Jogu aizsāka dakteris no Indijas. Mumbajas parkā kopā ar pieciem interesentiem. Tagad smieklu Jogu pazīst arī Anglijā, Latvijā un arī citās pasaules valstīs.

Speciālists

Edgars Daudišs Smieklu terapija

Edgars Daudišs

Sertificēts Smieklu jogas līderis/trenneris
“Smieklu terapija ir maksimāli vienkāršu elpošanas un smieklu vingrinājumu apkopojums, kas palīdz Jums jebkurā situācijā atraisīties un smieties. Kopīgi skaļi smiekli saliedē un harmonizē gan ģimenes, gan arī pavisam lielus darba kolektīvus.

Esmu novadījis jau neskaitāmas smieklu terapijas sesijas gan individuālas, gan uzņēmumiem un mani turpina patīkami pārsteigt cik smieklu terapijai ir liela nozīme komandu saliedēšanā, kas savukārt ir Jūsu ģimenes vai uzņēmuma veiksmes pamatā.”