Individuāli veidota veselības programma

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

INDIVIDUĀLI VEIDOTA VESELĪBAS PROGRAMMA

Šī programma no standarta veselības programmu paketēm atšķiras ar to, ka tiek ņemtas vērā Jūsu individuālās darba, dzīves režīma, garīgās un fiziskās slodzes vieglums vai smagums. Tiek ņemta vērā arī Jūsu individuālā situācija un problēma, jo divi vienādi gadījumi reti kad eksistē. Piemēram, vienam mēdz būt iesaldēts plecs no pārāk lielas pārslodzes, kamēr citam pleca mazkustību un sāpes izraisa novājināta muskulatūra.

Tai skaitā Jums var būt iespējama arī kāda atsevišķa saslimšana, kura mūsu standarta programmās nav pieminēta, piemēram, plaušu karsonis vai bronhīts; kādas konkrētas locītavas sāpes, nekustība vai diskomforts; vajadzīga pēctraumas rehabilitācija. Arī visos šajos gadījumos varam palīdzēt, cik vien iespējams risināt šīs situācijas no rehabilitācijas puses.

Protams, nejaucamies ārstu darbā, kur vajadzīgi medikamenti vai kāda nopietnāka iejaukšanās (ķirurģija, fizikālā terapija). Par laimi visi mūsu speciālisti ir ļoti labi kvalificēti un spēj atpazīt gadījumus, kad var risināt jautājumu paši un kad ir jānosūta pie kāda ārsta vai uz kādiem papildus izmeklējumiem, lai droši sāktu darbu pie Jūsu veselības atjaunošanas.

Tiek ņemtas vērā Jūsu individuālā dzīves ritma un problēmas specifika.

Tiek izveidota nestandarta veselības atgūšanas programma, piemērota tieši Jums.

Neskatoties uz programmas izteikto individualitāti, programmas cena ir līdzvērtīga standarta programmas cenai.

Mūsu speciālisti uzsāk darbu ar Jums, kad tas ir pilnīgi droši - ir visi vajadzīgie izmeklējumi, saņemtas vadošā ārstējošā ārsta rekomendācijas.

Speciālists

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste
”Ar šo programmu īpaši lepojamies, jo reti kurās iestādēs komada strādā tik ciešā kontaktā, kā mūsu speciālisti un par katru individuālo gadījumu satiekas, izrunā un atrod tieši Jums piemērotāko pieeju un veselības atjaunošanas komplekso programmu.”