Gaismas filozofija dvēselei

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

GAISMAS FILOZOFIJA DVĒSELEI

Gaismas filozofija dvēselei ir vairāku dziedinošo terapiju apvienojums, kuru apzināti nenosaucām par dziedināšanu. Šīs terapijas pamatā ir dažādu cēloņu, likumsakarību un seku sakārtošana, kura notiek gan fiziskajā, gan tajā līmenī, ko ar acīm gan Jūs, gan mēs neredzam.

Tagad arī mediķi arvien vairāk atzīst, ka ir kāds lielāks spēks par mums un ārpus fiziskās pasaules robežām. Arvien biežāk ikdienā sastopoties ar dažāda līmeņa speciālistiem un mediķiem, nākas secināt, ka ir kaut kas vairāk par fizisko ķermeni, ko agrāk redzēja kā dažādu audu un orgānu sakopojumu un neko vairāk. Agrāk bija attāla doma, ka kaut kas jau to visu vada, bet dziļāk ne tikai nemeklēja, bet arī kategoriski atteicās par to domāt. Par laimi mūsdienu zinātne ir pietiekoši daudz pierādījusi par smalkās – neredzamās pasaules esamību, kas tajā atrodas un pavērusi cilvēces apziņu, ka ir kaut kas vairāk par fizisko jeb sataustāmo pasauli. Ir pieejami neskaitāmi attēli, kurus izveidojuši gan zinātnieki, gan arī vienkārši cilvēki, kuri spēj saskatīt ”tālāk” par mūsu pasaules robežām, kuri atklāj arī mums visiem kā tur izskatās un ko no tā visa var gaidīt. Cilvēki baidās no tā, ko neredz un nesaprot. Tagad smalkās enerģijas un līmeņi kļūst arvien redzamāki un saprotamāki, tādēļ ir daudz vieglāk izstāstīt Jums, kas tas ir un kā tas izskatās, ko dara un kādu labumu Jūsu dzīvē, labsajūtā, dzīves kvalitātē sniegs tā sakārtošana.

Šī terapija ir Dvēseles un cilvēka smalko ķermeņu sakārtošana ar Gaismas un Mīlestības enerģijām. Metodikas ir dažādas – psiholoģija, meditācija, iekšējās un ārējās vides sakārtošana, diagnostika, kvantu teorija utt., un mūsu speciālisti atradīs Jums piemērotāko metodi un speciālistu, lai visefektīgāk atrisinātu tieši individuāli Jūsu situāciju.

Jūs varat atrisināt tādus dzīves jautājumus kā Veģetatīvā distonija, bezmiegs, depresija, trauksmes un baiļu sajūtas, saskarsmes un izteikšanās grūtības, veiksmīga mērķu sasniegšana, attiecību sakārtošana vai atrašana, savai personībai un dzīvespriekam piemērotākās nodarbošanās un darba atrašana. Ikvienai Jūsu situācijai, slimībai vai diskomforta sajūtai ir enerģētiskā aizmugure (aizberga neredzamā daļa), kura ir jārisina ar šo Gaismas filozofijas dvēselei terapijas kādu no metodēm.

Ikvienai Jūsu situācijai, slimībai vai diskomforta sajūtai ir enerģētiskā aizmugure (aizberga neredzamā daļa), kuru varat atrisināt ar Gaismas filozofijas dvēselei terapijas kādu no metodēm.

Metodes ir tādas kā kvantu teorija, psiholoģija, piedošanas terapija, meditācija, masāžas, smieklu terapija, diagnostika, enerģētiskā operācija, Tibetas saudzīgās ārstniecības metodikas utt. Visas mājas lapā atrodamās un vēl daudzas citas.

Jūs atgūsiet dzīvesprieku, laimes sajūtu, darba spējas un spēku, ticību sev un gaišai nākotnei, atbrīvosieties no diskomforta sajūtām un tā, kas Jums nav vajadzīgs.

Šajā terapijā ir svarīgi, ka Jūs vēlēsieties un būsiet gatavs aktīvi līdzdarboties un daudz strādāt ar sevi arī mājās.

Speciālists

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste
”Būsim reālisti. Mums sāp muguras un citas ķermeņa daļas. Mēdz būt galvas reiboņi un citas diskomforta sajūtas. Tradicionālā medicīna fiziskus iemeslus atrast nevar – līdz ar to nav ko novērst, lai tā sāpe pārietu. Tas nozīmē, ka iemesls vienkārši nevar būt tikai fizisks. Tas nozīmē, ka uz problēmas cēloni ir jāskatās ar plašāku skatījumu un apziņu. Un neparastām situācijām jāpielieto neparastas metodes. Tas ir tikai normāli.”