Fizioterapija

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

FIZIOTERAPIJA

Mūsu lieliskie fizioterapeiti kvalitatīvi un veiksmīgi noteiks, kas Jums ir noticis un kā šo jautājumu pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk atrisināt.

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver speciālas tehnoloģijas, ārstniecisko vingrošanu, manuālo terapiju, palīgierīču pielāgošanu, ergonomisko konsultēšanu, gaitas treniņu ka arī mīksto audu tehnikas. Fizioterapija ir būtiska pie kustību traucējumiem, stājas deformācijām, muguras sāpēm,  sāpēm, tūskas, pie dažādām locītavu un muskuļu saslimšanām, pēc traumām, pirms un pēc operācijām, pie nervu sistēmas saslimšanām un traumām, pie sirds asinsvadu saslimšanām un pie elpošanas sistēmu saslimšanām, kā arī veselības profilaksei.

Fizioterapeits ir rehabilitācijas speciālists, kas ņemot vērā Jūsu pašsajūtu un sūdzības veiks rūpīgu fizisko funkcionālo izvērtēšanu – dažādu pozu apskati, kustību apjoma un kvalitātes izvērtēšanu, muskuļu funkciju – spēka, garuma – izvērtēšanu, pozu noturēšanas testus un citus dažādiem veselības traucējumiem specifiski fiziskā funkcionālā stāvokļa izvērtēšanas testi. Pēc izmeklēšanas Jums izstāstīs atradni, pēc tam, ņemot vērā Jūsu vēlmes tiks izvirzīti tālākie mērķi. Vienosieties par ārstēšanas formu (nodarbībām, mājas uzdevumiem) un atkārtotu izvērtēšanu. Ārstēšana tiks uzsākta konsultācijas ietvaros.

FIZIOTERAPIJAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Pirmreizēja fizioterapeita konsultācija + individuālas vingrojumu programmas izstrāde 60 min 35,-
 Sporta masāža problēmzonai ar teipu 45 min 35,-
 Ārstnieciskā vingrošana individuāli 30 min/45 min/60 min 25,-/30,-/35,-
 Ārstnieciskā vingrošana grupā (abonements) par 1 reizi 45 min 8,-
 Ārstnieciskā vingrošana grupā (viena reize) 30/45 min 10,-
 Ergonomijas konsultācija 30 min 25,-
 Teipošana 10 – 30,-


Iegādāties!

PIRMREIZĒJA FIZIOTERAPEITA KONSULTĀCIJA

Pirmreizējā fizioterapeita konsultācija ir nepieciešama, lai ievācot ziņas par Jūsu sūdzībām,  fizisko funkcionālo veselība stāvokli, vēlmēm, mēs varētu piedāvāt Jums  visoptimālākās fizioterapijas ārstēšanas metodes.

Ieteicama tiem, kuriem ir veselības problēmas vai tie, kuri vēlās samazināt funkcionālos ierobežojumus (pēc traumām, saslimšanām, operācijām). Kā arī tiem kuri vēlas novērtēt savu fizisko funkcionālo stāvokli profilaktiskos nolūkos.

Konsultācija sevī ietver :

Jūsu sūdzību izvērtēšanu

Fiziskā funkcionālā stāvokļa novērtēšanu (veicot gaitas, stājas, muskuļu u.c. novērtēšanu)

Mērķu izvirzīšanu (atkarībā no izmeklējumu atradnes un Jūsu vēlmēm)

Rekomendācijas (terapijas plāna sastādīšana – mājas vingrojumu programmas sastādīšana veikšanai mājās vai iekļaušanai treniņu procesā).

Nākot uz fizioterapeita konsultāciju, būtu vēlams paņemt līdzi:

veikto izmeklējumu rezultātus ( Rtg(rentgenogramma), MR(magnētiskā rezonanse), CT, EMG ) vai to kopijas;

ērtu apģērbu;

INDIVIDUĀLĀ ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Vingrošanas laikā Jums tiks nodrošināta individuāla pieeja un tiks izveidotas un pielietota tieši Jums nepieciešamā individuālā fizioterapijas programma. Nodarbības laikā Jums tiks piedāvāta kompleksa terapija, kas sevī iekļauj spēka vingrojumus ( ar vai bez inventāra – hanteles, bumbas, gumijas, līdzsvara paklājiņi), stiepšanās vingrojumus, PIR, līdzsvara vingrojumus, mīksto audu tehnikas. Individuāla vingrošana ir viens no labākajiem veidiem kā mazināt sāpes, atjaunot muskuļu darbību, uzlabot kustību koordināciju un līdzsvaru, kā arī apgūt pareizu vingrojumu izpildi. Jo Jūsu speciālists strādās individuāli tikai ar Jums.

SPORTA MASĀŽA PROBLĒMZONAI AR TEIPU

Sporta masāža ir viens no labākajiem veidiem, kā Jūs varat  novērst muskuļu saspriegumu, uzlabotu savu  fizisko stāvokli, novērst nepareizi pildītu vingrojumu un traumu sekas. Sporta masāžas laikā tiek veikta arī pasīva locītavu mobilizācija un pasīva muskuļu stiepšana – labākai muskuļu atbrīvošanai un relaksācijai. Masāžas beigās Jums tiks uzlikts teips – papildus sāpju mazināšanai un pareizai muskuļu un locītavu darbību stimulēšanai un stabilitātei.

Jaunākie zinātniskie pētījumu rezultāti ir pierādījuši, ka Teips ir Jūsu palīgs, kurš turpina veikt Jums masāžu 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā. Teips palīdz Jums un Jūsu meistaram ātrāk sasniegt Jūsu mērķus un rezultātus vai novērst diskomfortu un sāpes arī ikdienā, kad nevarat paspēt pie sava speciālista.

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Ārstnieciskā vingrošana grupā līdz 5 cilvēkiem. Piedāvājam Jums fizioterapeita kontrolē apgūt vingrojumus veselības un  stājas uzlabošanai, fiziskās formas uzturēšanai, kā arī sāpju un funkcionālo traucējumu mazināšanai un likvidēšanai.

ERGONOMIJA

Ergononomija ir mācība par pareizu ikdienas aktivitāšu veikšanu. Konsultācijas laikā Jums pastāstīs kā pareizi iekārtot darba vidi un  kā veikt dažādas ikdienas aktivitātes, mugurai saudzīgā veidā, pastāstot kādas aktivitātes ir vēlamas un kādas – nav.

Ergonomijas konsultācija ir svarīga pie

 • muguras sāpēm,
 • pēc operāciju un traumu periodā,
 • bērniem ar stājas traucējumiem,
 • ikvienam cilvēkam, kurš vēlas ikdienā saglabāt muguras veselību.

TEIPOŠANA

Teipošana ir lieliska metode, kā atslābināt un regulēt muskuļu tonusu, uzlabot un stabilizēt locītavas, mazināt sāpes, mazināt limfas un asinsrites sastrēgumus. Šī metode balstās uz elastīga teipa  uzlikšanu uz muskuļiem tādejādi ķermeņa kustību laikā norisinās teipa ārstnieciska iedarbība iedarbinot ķermeņa atveseļošanās procesus.

Teipu Jums iesakām lietot kā papildus terapijas elementu pēc ārstnieciskās vingrošanas vai masāžas.

“Vingrošana reizēm ir vēl efektīgāks profilakses līdzeklis par masāžu, jo, apguvis veselībai vērtīgu un pareizu vingrošanu, Jūs to varat veikt ikdienā mājās un pats sev atbrīvot dažādus muskuļu un saišu savilkumus. Fizioterapija ir mana sirds lieta. Novērtēju tās sniegtās plašās iespējas.”

 

Elīna Seladina

Sertificēta fizioterapeite/Masiere

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

 • “Beidzot esmu tikusi vaļā no pleca sāpēm un migrēnām.”

  Ineta
  Ķeguma aptiekas vadītāja
 • “Paldies par apkakles zonas masāžu masāžas meistarei Indrai Simanovičai. Tā bija gan patīkama atslodze starp eksāmeniem, gan arī tiku vaļā no uzmācīgajām galvas sāpēm un savilkto plecu problēmas.”

  Kristīne L.
  Medicīnas studente
 • “Esmu pateicīga masāžas meistarei Indrai Simanovičai par atsaucību un veiklību manas rokas augšdelma izārstēšanā no sāpēm.”

  Daina Sinkēviča
  Laboratorijas vadītāja