Fitoterapija

You are here:

JAUTĀJIET SPECIALISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

Fitoterapija - Ārstniecības augu terapija

Viennozīmīgi šī ir viena no prasīgākajām terapijām, kura prasa lielu uzmanību no speciālista puses un rūpību arī no Jūsu puses, jo skaidri zinot, ko vēlaties sakārtot savā ķermenī un ievērojot rekomendācijas, speciālists spēs ieteikt Jums vēlamos augus un devas. Augu terapija ir ar ļoti senām saknēm un no tās ir cēlušās arī aptiekas. Tieši tāpēc šī ārstniecības metode ir nepamatoti nolikta maliņā un pamazām no Jums tiek tīši un netīši atgrūzta arvien tālāk.

Mums un Jums ir paveicies, jo dzīvojam zaļā valstī, kur augu bagātības vēl ir plaši pieejamas jebkur un tās tiešām ir bagātības vārda tiešā nozīmē, jo augi pie mums joprojām ir pietiekoši tīri (ekoloģiski) un piesātināti ar visiem mikroelementiem un vitamīniem, kas vajadzīgi organisma atbalstam.

Sekojam līdzi arī jaunajiem atklājumiem par augiem un ņemam vērā gan Latvijas zinošāko augu zinātāju pieredzi un zināšanas, gan arī vispasaules atklājumus un zināšanas. Bieži iesakām uzturā arī citu speciālistu izvedotos drogu maisījumus, izgudrotās tējas, jo pieredze liecina, ka tie tiešām ir labākie līdz šim radītie ārstiecisko augu maisījumi pie konkrētām saslimšanām.

Veicam precīzu izvērtējumu, kas Jums nepieciešams un tikai pēc tam tiek noteikta terapija.

Augi Jūs dziedina, ārstē un dod spēku.

Augu terapija var būt kā atbalsts visās veselības programmās.

Tie sakārto Jūsu ķermeņa veselību ne tikai fizisko, bet arī emocionālo.

Speciāliste

beauty-33

Inese Meļņičenko

Psihologs/Fitoterapeite
”Esmu iemanījusies ar augu terapiju ātri un veiksmīgi sakārtot savu, savu tuvinieku un citu cilvēku veselību. Man patīk augi – viņiem katram ir savs raksturs un uzvedība. Nevar pret augu, kuram lūdz palīdzību izturēties nevērīgi, jo arī palīdzība, tad nenāks tik ātri kā gribētos. Tai pašā laikā augi ir atsaucīgi, ja pret tiem izturas ar sirsnību un viņu spēkam tic.”