Diagnostika

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

DIAGNOSTIKA

Diagnostiku uzskatām par vienu no svarīgākajiem pakalpojumiem jebkuras terapijas sākumā, jo, ja Jūs vēlaties sasniegt konkrētus rezultātus, tad Jums ir skaidri jāapzinās, ar ko tieši strādāsiet sadarbībā ar savu speciālistu, cik ilga Jums nepieciešama programma un kādu rezultātu vēlaties sasniegt. Mērķis kļūst sasniedzams tikai tad, kad mērķis ir uzstādīts un tam ir iedots konkrēts termiņš.

Šī iemesla dēļ neviena masāža, fizioterapijas darbība vai jebkura cita terapija pie mums nenotiek bez rūpīgas sākotnējās diagnostikas un mērķu uzstādīšanas. Pat tad, ja tā ir relaksējošā masāža un ir vajadzīga tikai relaksācija, jo arī relaksējošās masāžas ir ļoti daudz un to iedarbības ir dažādas – mēs atrodam precīzi Jums piemērotāko. Nav divu vienādu cilvēku un tieši tāpēc nav iespējams, ka var būt divas vienādas terapijas. Pat itkā ļoti vienkārša ārstnieciskā masāža, piemēram, Jums un Jūsu draugam var krietni atšķirties, jo Jums ir dažādas slodzes, ikdienas nodarbes un abi citādāk uztverat pasauli. Tehniski nekas neatšķiras – paņēmieni tie paši, atšķirība ir pielietotajā terapijā, kurā vietā likt lielāku slodzi, kur mazāku utt.

Lepojamies ar to, ka visi mūsu meistari spēj pazīt cilvēka ķermeni un izmaiņas tajā, spēj atšķirt, kāda kuram piemērotākā terapija vai nodarbe.

Top skaidrs Jūsu konkrētais mērķis, vēlamā terapija un termiņš.

Jebkurā terapijā tiek ņemta vērā Jūsu individualitāte un tās vajadzīgas.

Apskates un sākotnējo diagnostiku spēj veikt un veic visi mūsu speciālisti.

Šī diagnostika ir iekļauta jebkurā terapijā BEZ papildus maksas.

Datordiagnostika

Datordiagnostika ir īpašs diagnostikas veids, kas notiek pie datora ar speciālu elektrodu palīdzību. Šo diagnostiku ir izstrādājis Baltkrievijas zinātņu doktors Dr. I.Boicovs balstoties uz Ķīniešu medicīnas pamatprincipiem. Šis ir viņa doktora darbs, kuru viņš nemitīgi vēl turpina pilnveidot, atjaunot un uzlabot. Pie mums pieejams šobrīd Latvijā labākais un jaunākais no viņa izstrādājumiem, jo ir savstarpējs tiešais sadarbības līgums.

Šir ir apjomīgs un ļoti vērtīgs diagnostikas veids (1h visaptverošā ķermeņa diagnostika + /pēc izvēles/ 1h mugurkaula un mugurkaula nervu diagnostika), ja Jums ir patiesa interese redzēt, kas ar Jums notiek visaptveroši un vēl papildus uzzināt, kas notiek emocionālajos līmeņos. Kurās vietās ir pašreizējā pārslodze ķermenim un kur ir paredzama pārslodze nākotnē, ja neko nemainīsiet dzīvesveidā.

Šī diagnostika ir spēcīgs atbalsts terapeitiem, jo tad viņi var Jums palīdzēt vēl kvalitatīvāk, ja viņiem ir zināšanas par ķermeņa kopējo stāvokli.

Datordiagnostikas rezultāts Jums tiek sīki izskaidrots. Jums tiek dotas līdzi izdrukas ar pašu rezultātu. Un pēc datordiagnostikas norises Jūsu speciālists iedod rekomendācijas kā parūpēties par savu veselību – kam pievērst uzmanību, kurus punktus masēt un pat kādu uzturu vēlams izvēlēties un no kāda izvairīties.

Precīza un apjomīga diagnostika, kas ļauj redzēt visaptveroši ar Jums notiekošo.

Dod ziņas par iekšējo orgānu stāvokli un savstarpējo sadarbību.

Dod ziņas arī par ķermeni kopumā un emocionālo stāvokli.

Mugurkaula diagnostika dod ziņas par mugurkaula un muguras nervu stāvokli.

Jums līdzi tiek dotas izdrukas ar rezultātu.

Pēc diagnostikas speciālists dod rekomendācijas – Jums vēlamais terapijas veids, individuāli vēlamais uzturs, kā uzlabot ķermeņa veselības stāvokli kopumā.

Speciālists

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste
”Datordiagnostiku iesaku katram, jo ikvienam var nemanāmi iekšā dzīvot kāda apslēpta emocija, kura ar laiku – neko nedarot, var pāraugt jau fiziskā vainā. Iesaku par veselību rūpēties savlaicīgi un būt lietas kursā par notiekošo ar savu ķermeni.”