Par mums

You are here:

Mūsu filozofija

Masāžas un rehabilitācijas centrs ”Life harmony” veiksmīgi darbojas veselības atjaunošanas, rehabilitācijas un SPA jomā nu jau vairāk kā 11 gadus. Esam ieguvuši 4583 patstāvīgo klientu lojalitāti.

Visi mūsu speciālisti ir ar atbilstošu izglītību un izcilām zināšanām par cilvēka ķermeni.

Atšķiramies no citiem un esam unikāli ar to, ka cenšamies paņemt visu to labāko no visas pasaules medicīnas un dziedināšanas nozarēm (senās latviešu fitoterapijas zināšanas, ķīniešu un Tibetas medicīna, Ajūrvēda, mūsdienu tradicionālā medicīna – tai skaitā jaunākie pētījumi un atklājumi utt.). To visu apvienojam, pielāgojam mūsdienu videi un apstākļiem un pēc vajadzības ieliekam katrā no terapijām.

Mūsu mērķis, vīzija un misija ir cilvēks cilvēkam.

Atrast Jums piemērotāko un to sniegt labākajā un saprotamākajā veidā, lai palīdzētu Jums Jūsu ceļā uz pilnīgu atveseļošanos un sevis atklāšanu, iemīlēšanu un sasniegšanu.

Mēs lepojamies:

Uzticamība un pieredze

11 gadu profesionālās pieredzes laikā mums uzticas jau vairāk kā 4583 patstāvīgo klientu.

Izcila kvalitāte

Ieliekam rūpīgu attieksmi katrā masāžā un terapijā, lai Jūs būtu pilnīgi apmierināts ar saņemto rezultātu.

Personiska attieksme

Godīga, profesionāla un pozitīva attieksme. Vienmēr pacenšamies, lai atrastu tieši Jums piemērotāko un labāko risinājumu no visiem aspektiem – gan finansiāli, gan iespējami ātrāko un ērtāko problēmas risinājumu.

Zinoši speciālisti

Visi mūsu masieri ir ar ļoti labām profesionālajām zināšanām, sertifikāciju un ar medicīnisko izglītību. Arī pārējie terapeiti (smieklu terapija, psiholoģija, Gaismas filozofija dvēselei, Reiki terapija) ir ar labāko pieejamo izglītību katrs savā jomā. Zinoši speciālisti ar atbilstošu izglītību un izcilām zināšanām par cilvēka ķermeni.

Diagnostika

Visās masāžās un terapijas ir iekļauta arī īsā bezmaksas diagnostika, lai kopīgi ar Jums atrastu veiklāko un labāko veidu kā atrisināt Jūsu jautājumu.

Sāpju vai diskomforta mazināšana

Lieliski tiekam galā ar lielu daļu Jūsu nepatīkamo sajūtu, jo mums ir zināšanas ne tikai par fizisko ķermeni un kā to sakārtot, bet labi orientējamies arī citās sfērās, tai skaitā emocionālajā un tā saucamajā neredzamajā jeb smalkajā.

Prioritātes

Jūsu Veselības, pašsajūtas un izskata uzlabošana.

Relaksēšanās

Par visu ir padomāts, lai Jūs varētu gan iegūt vērtību savai veselībai, gan arī labi atpūsties, relaksēties un justies droši. Ir īpaši piedomāts par telpu iekārtojumu, mūziku, aromātiem – kopējo atmosfēru, lai Jūs pēc katras masāžas reizes justos gan atpūties, gan arī fiziski arvien veselāks.

MRC Life Harmony vadītāja

Ārstnieciskās masāžas meistare

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste