Masāžas sportistiem

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

MASĀŽAS SPORTISTIEM

Sporta masāžas ir dziļas un spēcīgas masāžas, lai atjaunotu Jūsu fiziskā ķermeņa spēku un enerģiju.

Šis īpašais masāžas veids samazina muskuļu spriedzi un palielina Jūsu muskuļu un spēka izturību.

Sporta masāžu un arī Taizemes masāžas laikā izmantojam pasīvos vingrinājumus locītavās, lai aktivizētu šo locītavu izturību un veselību.

Ir divu veidu sporta masāžas – viena palīdzēs Jums sagatavoties gaidāmajai treniņu slodzei un aktivizēs muskuļus pirms treniņiem un sacensībām, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Otrs masāžas veids ir daudz spēcīgāks un dziļākas iedarbības, kurā iekļautas dažādas tehnikas, lai rūpīgi izstrādātu visus muskuļus vai jau savilkušos trigera punktus, lai Jūs saņemtu fiziskā ķermeņa atjaunošanos un rehabilitāciju pēc lielām slodzēm treniņos vai sacensībās. Šis masāžas veids arī novērš sporta traumu un nepareizi veiktu fizisko vingrinājumu sekas.

Šīs masāžas piemērotas ne tikai sportistiem, bet cilvēkiem arī ikdienā, jo ja netiek ievēroti pareizi ergonomijas pamatprincipi (pareiza sēdēšana, stāvēšana, stāja, ikdienas uzdevumu veikšana utt.), tad bieži izveidojas situācija, ka Jūs radāt savam ķermenim nepareizu slodzes sadalījumu, kas var izraisīt ne mazākas traumas un savilktus muskuļus vai trigera punktus, kā sportistiem.

Sporta masāžu Jūs pozitīvi novērtēsiet arī pēc dažādām savām ikdienišķām sporta aktivitātēm – treniņiem trenežieru zālē, peldēšanas treniņiem, darba dārzā vai lielāka izbrauciena ar riteņiem.

SPORTA MASĀŽAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Sporta masāža (muguras, plecu, roku vai kāju) 35 min

45 min

30,-

35,-

 Sporta vispārējā masāža 1h30 min 70,-
 Sporta sagatavošanas masāža (sacensībām utt.) 35 min 30,-
 Taizemes masāža 1h30min 55,-


Iegādāties!

SPORTA MASĀŽA (MUGURAS, PLECU, ROKU VAI KĀJU)

Šo sporta masāžu veicam Jums, ja sākot ārstnieciskās masāžas kursu ievērojam, ka vajag vēl lielāku spēku pielietot, lai atbrīvotu attiecīgās zonas muskuļus. Šī masāža Jums arī ir ērtāk izmantojama, jo šo masāžu pietiek veikt 1x vai maksimums 2x nedēļā, lai sasniegtu rezultātus, turpretī ārstnieciskajai masāžai vajag atrast laiku katru dienu vai katru otro dienu. Ar sporta masāžas palīdzību, ja nav muskuļu savilkumi ļoti ielaisti, tad var arī saīsināt ārstnieciskās masāžas kursa reižu skaitu.

SPORTA VISPĀRĒJĀ MASĀŽA

Ļoti spēcīga visa ķermeņa masāža, kuras laikā mūsu speciālisti izmasē savilktos punktus gan pēdās, gan ķermenī kopumā. Pēc šīs masāžas Jums būs vieglāk noturēt stāju un ievērot ergonomijas pamatprincipus, jo netraucēs savilktie muskuļi.

SPORTA SAGATAVOŠANAS MASĀŽA (SACENSĪBĀM UTT.)

Īslaicīga un sildoša, uzmundrinoša masāža ar ātru efektu. Šī masāža paaugstinās Jūsu muskuļu darbotiesspēku un Jūsu muskuļi būs iesildīti pirms sacensībām vai treniņa. Šī masāža uzlabo sacensību rezultātus līdz pat 15%, ja sacensībās svarīgs muskuļu spēks un koncentrēšanās spējas.

TAIZEMES MASĀŽA

Taizemes Senās masāžas metodika pasaulē ir izslavēta kā viena no labākajām un efektīgākajām masāžām, kas arī ir vienkārši saprotams, jo Taizemes masāžas terapijas metode apvieno pasīvos jogas vingrojumus ar masāžas unikālajām īpašībām. Tādēļ šo masāžu pasaulē dēvē arī par Pasīvo Jogu, Jogas masāžu vai arī Thai jogu.

Ir ļoti patīkami, kad katrai Jūsu locītavai un katram muskulītim tiek taisīta masāža un tai pašā laikā arī notiek vingrošana. Šāds apvienojums, divdesmit pirmā gadsimta skrienošajā vidē, ir ar lielu pievienoto vērtību, jo apvieno divas svarīgas lietas vienā – gan relaksāciju, gan arī visa ķermeņa rūpīgu izcilāšanu un izvingrināšanu.

Pēc Taizemes masāžas Jūs jutīsieties viegli pacilāts un tā, ka viss ķermenis ir kļuvis daudz brīvāks un labāk klausa Jūsu vēlmēm un prasībām jau pēc pirmās masāžas reizes. Savukārt, ja apmeklēsiet visas 3 un vairāk reizes šo masāžu, tad rezultāts ir vēl labāks, jo kļūstat lokanāks, jūtat, ka ķermenis ir dzīvības enerģiju piepildīts enerģisks un daudz vieglāk uztver stresu un vairs to nepārvērš muskuļu spriedzē, bet gluži otrādi – apkārtesošo ikdienas stresu izmanto savā labā, kā degvielu Jūsu mērķu sasniegšanai. Tas ir Jūsu ieguvums pēc šīs masāžas, jo apkārtesošo ikdienišķo spriedzi nevar izdzēst, toties apgūstot iemaņas to uztvert ar vieglumu un pozitīvismu, Jūs to varat izmantot savā labā. Pēc Taizemes masāžas Jūsu ķermenis Jums pats palīdz šo attieksmi izmainīt.

“Sporta masāžas ir divu veidu – vienas sagatavo veiksmīgam startam vai svarīgām sacensībām, savukārt otras jau risina pēc sacensībām sasāpējušos muskuļu, trigerpunktu un citas situācijas, kur vajadzīga Jūsu veselības atjaunošana. Šo masāžu pielietojam bieži un ne tikai sportistiem, jo arī ikdienas spriedze un slodze mēdz būt līdzīga kā sportistiem tikai atsaucās citos muskuļos. Man savas prakses laikā nav gadījies sastapt cilvēku, kuram nebūtu kaut vai viens trigerpunkts vai traucējošas izmaiņas ķermenī. Jo ātrāk izdodas to atrisināt, jo mazāk laika, līdzekļu un enerģijas Jums uz to aizies. Tādēļ profilaksei ir patiesi liela nozīme.”

 

Elīna Seladina

Sertificēta fizioterapeite/Masiere

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Taizemes masāža man ļoti patika. Parasti pēc masāžām nekādas īpašās izmaiņas nesajūtu, bet pēc Taizemes masāžas viss palika tāds brīvs un kustīgs. Ir sajūta, ka ķermenis ir kļuvis lokanāks un dzīvāks.”

    Ilga Cīrule
    Šefpavāre
  • “Es beidzot esmu atradusi savu. Neviens mani nekad nebija masējis tā kā masē sporta masāžas laikā – visa pleca locītava ir izkustināta un varu brīvi elpot. Kārtīga, spēcīga masāža – uzreiz jūtams, ka tur kaut kas notiek.”

    Inese Gulbe
    Baha ziedu speciāliste