Speciālās ārstnieciskās masāžas

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

SPECIĀLĀS ĀRSTNIECISKĀS MASĀŽAS

Mūsu Masāžas un rehabilitācijas centrs piedāvā arī speciālās ārstnieciskās masāžas, kuras atšķiras ar savu iedarbības veidu.

Šī ārstnieciskās masāžas lielākoties tiek daļēji vai pilnā apmērā iekļaujam pamata ārstnieciskajās masāžās, piemēram, ārstnieciskajā muguras masāžā vai klasiskajā vispārējā masāžā, lai ar Jums vispiemērotākajām metodēm sasniegtu Jums vēlamos rezultātus iespējami ātrākajā laikā.

ĀRSTNIECISKO MASĀŽU CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Guaša masāža 30 min  25,-
 Ārstnieciskā vakuma masāža 30 min  25,-
 Ārstnieciskā punktu masāža 30 min  25,-
 Ārstnieciskā limfodrenāžas masāža 1h  40,-
 Reflektorā pēdu vai plaukstu masāža  1h  40,-
 Reflektori segmentārā masāža 30min

1h

30,-

50,-


Iegādāties!

GUAŠA MASĀŽA

Šī ir Ķīniešu tradicionālās medicīnas ārstniecības metode. GUA nozīmē “kustība vienā virzienā, nokasīt” un SHA – “slikti”. Tātad tiešais tulkojums varētu skanēt “nokasīt prom visu slikto”.

Šīs masāžas laikā izmantojam nelielu instrumentu jeb skrāpīti, ko sauc par ķemmīti. Ķīnā ir populāri govs raga skrāpīši, jo vieglāk iegūstami, savukārt mums labāk patīk nefrīta vai cita dabīga materiāla “ķemmītes”, ar kurām apstrādājam neliela izmēra laukumus – galvas matoto daļu, kaklu, muguras augšdaļu vai muguras lejas daļu, atsevišķus laukumus uz rokām vai kājām.

Šī masāžas metodika iedarbojas un Jums palīdz 3 līmeņos.

1.iedarbības veids ir reflektori – spēcīgi masējot īpašus punktus tiek ārstēti iekšējie orgāni,

2.iedarbības veids ir ļoti spēcīgi savilktu muskuļu vietu un punktu izmasēšana un atbrīvošana,

3.iedarbības veids ir kosmētiskais un detoksikācijas – caur kapilāru sieniņām tiek izkasītas un nonāk limfā tā saucamās nevajadzīgās asinis (kas izskaidro zilumus), kuras caur limfātisko sistēmu tiek izvadītas un organismā rodas jaunas asins šūnas ar jaunu dzīvības spēku.

Šī masāža dod to, ka savilktās vietas var krietni ātrāk un veiksmīgāk izmasēt. Šī metodika palīdz saīsināt masāžas kursa reižu skaitu. Piemēram, ja meistars Jums sākotnēji ir ieteicis, ka ir vajadzīgas 12x apkakles zonas masāžas, jo esat diezgan ilgi cieties un ielaidis plecu muskuļu savilkumus, tad ar Guaša masāžas palīdzību šo kursu var saīsināt pat līdz 7 reizēm. Tas ir, ka Jums būs nepieciešamas par 5 masāžām mazāk, lai sakārtotu savu veselību.

ĀRSTNIECISKĀ VAKUMA MASĀŽA

Vakuma masāža tiek veikta ar speciāliem vakuma sūklīšiem, kas palīdz veiksmīgi atbrīvot savilktus punktus un ir lielisks līdzeklis pie dziļām sāpēm, kuras jau atstaro tālu no kāda punkta vai arī iet ķermenim dziļumā. Vakums izvelk šo savilkto punktu vai muskuļu apgabalu piepacelt, lai mūsu meistars varētu veiksmīgāk izmasēt Jūsu savilktos muskuļus.

Arī šo masāžas veidu varam Jums taisīt gan pašu par sevi atsevišķi, gan arī iekļaut kādā no Jūsu pamata masāžām, piemēram, anticelulīta masāžā vai arī ārstnieciskajā kāju masāžā, lai varat ātrāk sasniegt sev vēlamo rezultātu – gludu un samtaini patīkamu ādu vai ātrāk atbrīvoties no tūskām un sāpēm.

ĀRSTNIECISKĀ PUNKTU MASĀŽA

Šīs masāžas metodikas pamatā izmantojam Ķīniešu medicīnas meridiānu zināšanas. Ārstnieciskā punktu masāža ir efektīga gan, lai nomierinātu un Jūs atgūtu emocionālo līdzsvaru, gan lai atjaunotu Jūsu iekšējo orgānu veselību un darbību. Vēl labāki rezultāti ir ja Jums ir iespēja apvienot šo masāžu ar datordiagnostiku. Vispirms mūsu datordiagnostikā noskaidrojat uz kuriem orgāniem un iekšējiem emocionālajiem procesiem ir vajadzība darboties un pēc tam izvēlamies Jums piemērotāko masāžas veidu un ar šo masāžu atgūstam Jums Jūsu veselību un labo pašsajūtu.

ĀRSTNIECISKĀ LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA

Mūsu speciālisti limfodrenāžas masāžu veic manuāli ar rokām. Šī ir viena no efektīgākās iedarbības metodikām, kuras pirmsākumi ir aizgūti Vācijā, kur limfodrenāžas masāža ir augstā cieņā un tiek uzskatīta kā viena no populārākajām masāžas metodēm.

Limfodrenāžas masāža stimulē limfas cirkulāciju organismā. Šī masāža ir lielisks profilakses līdzeklis vēnu varikozes novēršanai. Vēl šī masāža palīdz ātrāk rehabilitēties pēc ķīmijas terapijas (svarīgs Jūsu ārstējošā ārsta nosūtījums). Atgūt labu pašsajūtu, možumu un veselibu. Ārstnieciskā limfodrenāžas masāža palīdz atbrīvoties no tūskām.

Limfodrenāžas masāža labvēlīgi ietekmē un stiprina Jūsu imunitāti.

REFLEKTORĀ PĒDU VAI PLAUKSTU MASĀŽA

Pēdās, plaukstās un ausīs, kā arī sejā atrodas punkti, kas ir visu orgānu projekcijas. Šo masāžu veicam saskaņā ar zināšanām, ko sniedz senās Ķīnas meridiānu sistēmas izpratne. Iedarbojoties uz punktiem, panākam efektu, kad tiek atveseļots viss Jūsu organisms kopumā. Pēdu un plaukstu masāža harmonizē organisma fizisko un emocionālo veselību. Šī masāža Jūs absolūti relaksē un rada izteiktu iekšējā komforta sajūtu.

REFLEKTORI SEGMENTĀRĀ MASĀŽA

Segmentāro masāžu veic attiecīgajā kustību segmentā. Zinātniski tas tiek izskaidrots šādi – segmentāri reflektorā masāža iedarbojas uz kustību segmentu – tas ir funkcionāla vienība, kuru veido: divi blakus esošie mugurkaula skriemeļi, starpskriemeļu disks, starpskriemeļu locītavas, saites un attiecīgais muguras smadzeņu segments. Ja šajā segmentā ir izmaiņas, var būt izmaiņas arī ādā, muskuļos, saistaudos, skeletā un iekšējos orgānos.

Šī masāža ir krietni vien spēcīgāka un dziļāka par ārstniecisko masāžu, bet bieži tiek apvienota ar ārstniecisko muguras masāžu vai klasisko masāžu, lai panāktu muguras atveseļošanu, sakārtošanu un iedarbotos uz attiecīgo segmentu jeb skriemeļu izmaiņu novēršanu. Tādējādi tiek atbrīvoti ļoti savilkti muguras segmenti.

“Speciālās ārstnieciskās masāžas ir tāda veida ārstnieciskās masāžas, kurās tiek izmantoti dažādi palīglīdzekļi – vakums vai speciāli skrāpīši, vai tiek masēti īpāši punkti. Šīs masāžas ir ar daudz dziļāku iedarbību un no meistara prasa lielāku rūpību, uzmanību, roku veiklību. Toties Jums tas ir bonuss, jo tā daudzas veselības problēmas var atrisināt ātrāk un bieži vien arī efektīvāk, jo šo masāžu iedarbība ir vēl dziļāka par ārstnieciskajām masāžām.”

 

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Muguras segmentāro masāžu es nenosauktu par patīkamāko savas dzīves piedzīvojumu, tomēr esmu ļoti pateicīga meistarei par neatlaidību un spēju mani motivēt izturēt šo masāžu. Tagad varu elpot brīvi un viegli. To ir grūti izprast cilvēkam, kas līdzīgu sajūtu nav piedzīvojis, bet sajūta bija tāda itkā kādā punktā kaut kas dur un neļauj elpot. Tagad elpoju ar vieglumu un viss mugurā brīvs – nekas nekur nedur.”

    Inese
    Baha ziedu terapeite
  • “Pēc ārstnieciskās limfodrenāžas masāžas gulēju kā bērns. Masāžas iedarbība bija tik spēcīga, ka ķermeņa vispārējā tūska, ko bija radījuši biežie pārlidojumi, pārgāja no pirmās reizes. Pēc masāžas jutos lieliski.”

    Diāna
    Patstāvīgā kliente