SPA masāžas un procedūras

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

SPA MASĀŽAS UN PROCEDŪRAS

Šī ir Jūsu iespēja atpūsties, relaksēties un sajusties patiesi labi, labāk kā jebkad. Jebkura SPA masāža nomierina. Atliek vienīgi izvēlēties sev tīkamāko masāžas eļļu, aromātu, aksesuārus un doties masāžas valdzinājumā tieši iekšā.

Vai tā būtu Lavandas SPA procedūra ar siltām pindām, vai arī šokolādes masāža, kurā bagātīgi izmantojam veselīgo šokolādes emulsiju vai arī kāda aromamasāža apvienota ar sejas lutināšanas procedūru. Ikviena no šīm masāžām ir silta, mīļa un patīkama, jo tiek veikta siltumā, ar siltu eļļu ierosinoši ietinot Jūs Jūsu izvēlētajā aromātā.

Atmiņā paliekošs, lielisks baudījums visam ķermenim no pirkstu galiņiem līdz pat matu galiņiem.

SPA MASĀŽU CENAS

Iegādāties

 Masāža  Laiks  Cena
 Lavandas SPA procedūra  1h 20 min 55,-
 Dzintara SPA procedūra “Saules ieleja”  1h 20 min 55,-
 Šokolādes SPA ķermenim

Šokolādes SPA sejai un ķermenim (+ ietīšana)

1h

1h 30 min

40,-

55,-

 SPA procedūra “Ziemassvētku brīnums” 1h 30 min 55,-
 Locītavu sildīšana ar parafīnu un ozekerītu 5 min – 30 min 10,- līdz 35,- eiro


Iegādāties!

LAVANDAS SPA PROCEDŪRA

Lavandas nomierinošās un relaksējošās īpašības mūsdienās atpazīst ikviens. ŠĪ masāža tiek veikta ar īpašu ekoloģiskās lavandas eļļu un ekoloģisko lavandas ziedu pindām. Ļooti patīkams piedzīvojums, kas ir neparasts un pilnīgi citāds nekā citas masāžas.

Pēc šīs masāžas Jūs jutīsieties labi atpūties un tik relaksēts, ka gribēsies tik kā pūkainam kaķēnam ieritināties pie mūrīša, būt ar sevi un vairs nekur neskriet pa galvu un pa kaklu.

DZINTARA SPA PROCEDŪRA ”SAULES IELEJA”

Ļoti relaksējoša SPA procedūra, kuras laikā tiek veiksmīgi pielietotas visas dzintara ārstējošās un dziedinošās īpašības.

Pēc šīs masāžas jutīsieties gan labi relaksējies, gan arī možs, atjaunotiem spēkiem un vēlmi sasniegt vairāk, augstāk, labāk, tai pašā laikā saglabājot iekšējo mieru un līdzsvaru, kas Jums ir svarīgi, lai ikdienas stresā pārstātu degt.

Masāža tiek veikta ar siltu dzintara eļļu, kas ir piesātināta ar dzintara gabaliņiem un smaržo pēc saules.

ŠOKOLĀDES SPA ĶERMENIM

Šī ir 1h masāža ar siltu šokolādes emulsiju ķermenim. Mūsu īpašais piedāvājums i r tāds, ka masāžas laikā nekur nevajag lekt augšā un skriet uz dušu. Šī masāža sevī ietver gan gardu un aromātisku palutināšanu ar šokolādes emulsiju, gan arī siltu dvielīšu masāžu, kad emulsija tiek nomazgāta no Jūsu ķermeņa.

Šā vai citādi – šokolāde pamodina visu iespējamo laimes hormonu aktīvu darbību. Tādēļ pēc šis masāžas Jūs jutīsieties krietnie vien laimīgāks un atvērtāks pasaulei. Turklāt caur ādu saņemsiet visus vitamīnus, ko spēj sniegt šokolādes sastāvs. Tajā esošais augstais minerālu daudzums labvēlīgi ietekmē ādas un muskuļu tonusu, piesātina ādu ar A, E vitamīniem, satur antioksidantus, kas aizsargā no nelabvēlīgās vides ietekmes un novērš ādas novecošanās procesus. Saudzē, mīkstina un dziedē ādu. Jūsu āda kļūst tvirtāka un elastīgāka.

Šokolādes SPA sejai un ķermenim (+ietīšana)

Šī ir 1,5h masāža ar siltu šokolādes emulsiju ķermenim un vēl papildus sejai. Sejas masāža tiek veikta vai nu ar šokolādes sejas kremu vai ar šokolādes emulsiju – pēc Jūsu izvēles.

Sejas masāžas laikā Jūs esat ietīts šokolādes emulsijā, lai šokolādes pozitīvās īpašības, vitamīni un mikroelementi varētu iedarboties un uzsūkties vēl labāk.

Šī masāža no 1h šokolādes masāžas atšķiras ar to, ka ir ilgāka un vēl dziļāk relaksējoša. Īpašs baudījums, kur ir vērts paņemt to pusstundu ilgāk, lai sajustos kā dieviete vai dievs, kas palutināta no matu galiņiem līdz pat pašiem pirkstu galiņiem.

SPA PROCEDŪRA ``ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMS``

Procedūrā ietilpst:

*     ķermeņa pīlings ar īpašu skrubi;

*     masāžas eļļas aromāta izvēlēšanās (3 veidi);

*     aromamasāža ”Ziemassvētku rīts”, ”Ziemassvētku brīnums” vai ”Zelta nektārs” (atkarībā no izvēlētā aromāta)

*     pēc procedūras tēja un augļi

Aromamasāžas aromāts rada miera, siltuma un komforta sajūtu, kas Ziemassvētkos jau pat virmo gaisā, tomēr šīs masāžas laikā cilvēks gūst īpašu baudījumu un ceļojumu Ziemassvētku brīnumu pasaulē. Ēteriskās eļļiņas piepildītais aromāts sniegs īpašas un vēl nebijušas sajūtas.

Ziemassvētku aromamasāžas ”Ziemassvētku rīts” iedarbība sniedz daudz labuma arī veselībai, jo spēcīgā ēteriskā eļļiņa uzlabo asinsriti, veicina gremošanas sistēmas darbību (mazina vēdera pūšanos un dažādas vēdera spazmas), lieliski palīdz stiprināt imunitāti, novērst saaukstēšanās saslimšanas un pat atraisa seksualitāti. Šīs aromamasāžas laikā ir iespēja labi sasildīties, relaksēt muskuļus (atbrīvoties no dažādām muskuļu sāpēm) un izjust dziļu komforta sajūtu.

Aromamasāža ”Ziemassvētku brīnums” arī ir spēcīgi sildoša masāža, kura aizved īpašā Ziemassvētku sajūtu un smaržu kokteilī. Šajā kokteilī ar noslēpumainām vēsmām savijas maigais mandarīna un pikantie krustnagliņu un kanēļa aromāti, kurus gaumīgi un rotaļīgi nosedz saldās vaniļas maigās notis. Šī aromamasāža dziedina attīrot ķermeni un prātu no stresa radītā noguruma – dziļi nomierina un relaksē. Īpašā eļļa mazina sāpes un patīkami uzmundrina, radot dzīvesprieku un enerģiju pēc šī brīža atpūtas.

Aromamasāža ”Zelta nektārs” ir īpašs baudījums saldu un maigu aromātu cienītājiem. Šo masāžu noslēpumaini caurvij ilang-ilang gaisīgais aromāts sniedzot tam raksturīgo piepildījumu, mieru un harmoniju. Šī aromamasāža novērš nogurumu, dziļi nomierina prātu un emocijas, mazina dusmas un neapmierinātību. Šīs aromamasāžas iedarbība izteikti atbrīvo no stresa un sapringuma. Ilanga harmonizējošais aromāts relaksē, nomierina un līdzsvaro.

Pēc masāžas burvīgo piedzīvojumu ir iespēja paildzināt un padziļināt iedzerot aromātisku un gardu zāļu tēju ar uzkodām (augļiem vai kādu saldu našķi, kas atgādina par Ziemassvētku klātesamību).

LOCĪTAVU SILDĪŠANA AR PARAFĪNU UN OZEKERĪTU

Ja ir jūtīgas, smeldzīgas vai pat sāpīgas locītavas vai atsevišķas ķermeņa daļas, tad tās var sildīt ar parafīnu vai ozekerītu. Iepriekš gan Jums jānoskaidro vai sāpes nav iekaisumu sāpes.

Sildīt drīkst hroniskās sāpes (piemēram, artrītiska tipa sāpes utt.).

Mūsu piedāvājumā ekoloģiskais skuju parafīns vai aprikožu saldais parafīns, kā arī ozekerīts.

Pēc šīs masāžas pilna vai daļēja kursa iziešanas jutīsities daudzkārt labāk, dzīves kvalitāte un locītavu funkcijas uzlabosies.

“SPA masāžas ir pilnīga brīvība, iespēja uzelpot ar jaunu jaudu un ieraudzīt savu iekšējo potenciālu. Katra SPA masāža ir īpaša relaksācijas māksla, tādēļ, ka nav divu vienādu cilvēku. Tā arī Jums – tas ir bija un būs īpašs pozitīvs piedzīvojums.”

 

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Šajā vasarā prasās sasildīties, tādēļ masāža apvienojumā ar pirts procedūru bija tieši tas, kas man vajadzīgs, lai turpinātu justies lieliski un vēl labāk.”

    Aleksandra
    Juriste
  • “Šokolādes masāža ir kaut kas nebijis, jauns un interesants. Esmu no masāžu mīļotājiem, tādēļ izmēģinu visu ko jaunu un interesantu, dažādās pasaules valstīs, ne tikai Latvijā. Biju patīkami pārsteigta par šajā masāžā ielikto izdomu un patīkamo relaksāciju. Meistari tik tiešām jūt ko dara un dara patiesi no sirds.”

    Jānis Austzemiets
    Uzņēmuma vadītājs