Relaksējoša masāža

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

RELAKSĒJOŠA MASĀŽA

Relaksējošā masāža ir Jūsu labākā iespēja atpūsties no ikdienas stresa. Relaksējošā masāža ir patīkama relaksācija, kur mijās spēcīgās kustības ar maigām plūstošām, garām un apvienojošām kustībām, kas palīdz Jums maksimāli relaksēties un justies lieliski.

Relaksējošo masāžu pavada Jūsu izvēlēta iecienītākā mūzika un iemīļotākais aromāts. Šīs masāžas šarms slēpjas tajā, ka šīs masāžas laikā varat izbaudīt ylang-ylang koku ziedu neaprakstāmo aromātu vai lavandas lauku nomierinošo violeto un mēļi balto ziedu aromātu. Kā arī saldo ķiršu, maigo ceriņu vai svaigās zaļās tējas ekstraktu aromātus.

Šīs masāžas laikā būsiet tīkami iedvesmots par to, kā ir padomāts par katru niansi pat apkārtējā telpā, lai varat pilnvērtīgi atpūsties un atgūt visus savus spēkus. Šeit pat deg spoža dzīvās uguntiņas liesma, kaut kur netālu smaržo garda tēja, kas baudāma pēc pašas masāžas, kaut kur viegli trīs dekoratīva putna spalviņa atgādinādama par to cik var būt viegluma un jauku lietu pasaulē.

RELAKSĒJOŠAS MASĀŽAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Relaksējoša vispārējā ekspress masāža 30 – 40 min 25,-
 Relaksējoša masāža (muguras, galvas, plecu, roku, kāju vai pēdu) 30 min

45 min

25,-

35,-

 Relaksējoša vispārējā masāža 1h

1h 30 min

40,-

55,-

 Relaksējoša aromamasāža + sejas ekspress SPA procedūra

1h 30 min  59,-


Iegādāties!

RELAKSĒJOŠA VISPĀRĒJĀ EKSPRESSMASĀŽA

Šis relaksējošās masāžas veids ir relaksācijas un “ātri” apvienojums. Jums varētu likties, ka šīs nav savienojamas lietas. Tomēr šis ir viens no labākajiem risinājumiem, ja esat spēcīgi noslogots savā ikdienas dzīvē un ir vajadzīga neliela atelpa smadzenēm, lai turpina nākt izcilas idejas, ko realizēt.

Otra iespēja ir šo masāžu izvēlēties apvienojumā ar kādām citām masāžām un procedūrām,  piemēram, Jūs varat izveidot pats savu ideālo procedūru – Relaksējošā ekspress masāža+sejas kosmētiskā ekspress SPA procedūra+ parafīna vanniņa rokām. Sanāks aptuveni 1h un 15 minūtes ilga spa procedūra, kura ne tikai būtu ļoti izdevīga finansiāli (pie mums pastāv apvienoto procedūru atlaižu sistēma), bet arī izteikti relaksējoša, aromātiska un brīnišķīga atpūta.

RELAKSĒJOŠA MASĀŽA (MUGURAS, GALVAS, PLECU, ROKU, KĀJU VAI PĒDU)

Šī atseviško ķermeņa daļu masāža ir lielisks atbalsts Jums, ja ir kādas vietas, kuras nav patīkami, ka masē, kut, nav ērti vai vienkārši dažreiz ir vietas, kur masāža ir aizliegta atsevišķiem ķermeņa segmentiem, savukārt citas vietas, piemēram, muguru vai kājas drīkst masēt.

Šī masāža lieliski relaksē, atpūtina un palīdz atgūt spēkus.

Īpaši pieminama ir relaksējošā pēdu masāža. Ja jūs esat pēdu masāžas mīļotājs, tad šī masāža ir paredzēta tieši Jums. Silta, aromātiska masāža, kur mijiedarbojas dažādi masāžas stiprumi, ļaujot izjust masāžas daudzveidību Jūsu pēdiņas novedīs debešķīgā priekā un līdz ar to arī Jūs pats Jutīsieties pēc šīs masāžas dziļi relaksēts, un vēlāk atjaunojies un enerģijas pilns.

RELAKSĒJOŠA VISPĀRĒJĀ MASĀŽA

Šī masāža relaksē visu ķermeni kopumā. Relaksējošās vispārējās masāžas laikā tiek masēta arī galva un ļoti īsu brīdi arī seja.

RELAKSĒJOŠA AROMAMASĀŽA + SEJAS EKSPRESS SPA PROCEDŪRA

Viena no labākajām izvēlēm relaksējošās masāžas jomā. Šī masāža un procedūra spēj sacensties pat ar Ajūrvēdas masāžām, lai gan pasaulē tik tiešām ir maz masāžas, kuru iedarbība būtu tikpat izteikti atslābinoša un relaksējoša gan ķermenim, gan arī prātam un domāšanas procesiem kā Ajūrvēdas masāža. Šo masāžu varētu saukt par antistresa tabletīti, kura ir pilnīgi dabīgs līdzeklis, lai Jūs sāktu justies lieliski.

Šīs masāžas laikā Jūs ieaijā un iežūžo jūsu izvēlētais masāžas aromāts. Stundu Jūsu ķermenis tiek lutināts no roku pirkstu galiņiem līdz pat kāju pirkstu galiņiem. Šīs relaksējošās masāžas veids sevī ietver arī vieglu galvas masāžu un sejas SPA procedūru, kurā ietilpst maiga attīrīšanas procedūra ar attīrošajām putiņām, izteikti mitrinoša sejas maska uz alvejas bāzes, tonizēšana ar dabīgo rožūdens sejas toniku un patīkama sejas masāža ar augstas kvalitātes masāžas sejas krēmu.

Pēc šīs masāžas saņemat dubultu vērtību – pirmkārt esat lieliski atpūties, relaksējies, spēcīgs un priecīgs par apkārtnotiekošajām pozitīvajām lietām un otrkārt sejas masāža Jums palīdz itkā uzziedēt savā skaistumā no iekšējā smaida un ārējās augstvērtīgās kosmētikas pieskārieniem.

“Relaksējošā masāža ir paredzēta, lai Jūs varētu viegli un labi relaksēties, atslābināties. Atšķirībā no ārstnieciskajām masāžām, ar šo masāžu savu vēlamo rezultātu – relaksāciju, sasniegsiet jau ar pirmo reizi. Katra nākamā reize tikai veicinās vairāk uzticēšanos meistaram un dziļāku atbrīvošanos.”

 

Violeta Urbane

Ārstnieciskās masāžas speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Ļoti patīkami, es tik tiešām jūtos beidzot labi atpūties.”

    Jānis Sauems
    Uzņēmējs (Latvija, Zviedrija)