Mazuļiem

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

MAZUĻIEM

Visas masāžas un speciālās bērnu vingrošanas veic augsti kvalificēta bērnu masiere-fizioterapeite Dace Sauzemniece. Dace ir sertificēts speciālists, kura ar mīlestību un sirsnību ir atgriezusi veselību jau ļoti daudz mazuļiem un bērniem. Daces pieredze šajā darbā pavisam kopā ir 18 pilni gadi. Jūs varat būt pilnīgi drošs, ka ja mazulis ir nonācis Daces Sauzemnieces rokās, tad viņš ir nonācis drošās, mīlošās un gādīgās rokās, kuras par Jūsu mazuli parūpēsies, lai viņš kļūtu vesels un laimīgs.

MAZUĻU MASĀŽAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Masāža mazulim ar attīstošu vingrošanu 30 min 25,-
 Vispārējā masāža bērnam (3 – 16 g.v.) 30 min

45 min

25,-

35,-


Iegādāties!

MASĀŽA MAZULIM AR ATTĪSTOŠU VINGROŠANU

Šis ir masāžas veids, kurš piemērots pavisam maziem mazulīšiem sākot no 3 mēnešu vecuma, kur papildus masāžai vajadzīga arī vingrināšana un citas aktivitātes veiksmīgas attīstības nodrošināšanai.

VISPĀRĒJA MASĀŽA BĒRNAM (3 – 16 g.v.)

Šis ir īpašs ārstnieciskās masāžas veids, kas tiek piemērots katra bērniņa īpašajām vajadzībām, atbilstošajam vecumam un risināmajai problēmai.

Pēc šīs masāžas kursa iziešanas Jūsu bērna tonusa disbalans būs atrisināts, kustību simetrija un veiklība, stabilitāte atjaunosies.

“Mazuļi ir mūsu prieks un nākotne. Ir brīnišķīgi redzēt, kā mazulis rokās attīstās, kļūst kustīgs, veikls un laimīgs. Tas ir nebeidzams prieka avots gan man, gan arī Jums.”

 

Dace Sauzemniece

Sertificēta fizioterapeite/ Sertificēta bērnu masāžas speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Man ļoti patika. Tik sirsnīgu un atsaucīgu speciālistu medicīnā līdz šim vēl nebiju satikusi. Gandrīz gribas pašai aiziet uz kādu masāžu pie Daces.”

    Jekaterina Kadeļsa
    Jaunā māmiņa
  • “Esmu patiesi priecīga, ka mums ar mazuli laimējās nokļūt tieši Daces rokās. Dace ir ļoti aizņemts speciālists, bet mēs tomēr tikām īstajā laikā. Mūsu mazais tagad ir laimīgs un dzīvespriecīgs, kustīgs.”

    Laine Jaunalksne
    Jaunā māmiņa