Masāžas skaistumam un slaidumam

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

MASĀŽAS SKAISTUMAM UN SLAIDUMAM

Šīs masāžas ir piemērotas, ja jūs saprotat cik ļoti iekšējais un ārējais skaistums un arī veselība ir savstarpēji  saistīti. Skaistā ķermenī vesels gars un otrādi veselā ķermenī skaistums parādās visos veidos. Ja esat vesels un jūtaties lieliski, tad arī ķermeņa āda kļūst gluda un zīdaini maiga, vienmērīgā tonī.

Jūs, dārgā dāma, noteikti novērtēsiet krūšu skaistuma masāžu un vēdera slaidā silueta masāžu. Protams arī Jūsu kavalieri to pamana un novērtē. Uz šo masāžu bieži džentelmeņi paši atved savas dāmas gan lai palutinātu, gan arī lai atbalstītu Jūsu mērķtiecību izskatīties ideāli. Ļoti mīlētas un populāras ir arī dažādas anticelulīta masāžas – sākot ar pretcelulīta medus masāžu problēmzonām un beidzot ar manuālo anticelulīta masāžu, kas ne tikai novērš celulītu, bet arī ir lieliski skulpturējoša un slaidāku siluetu veidojoša masāža.

Dažādas sejas procedūras un masāžas ir Jūsu skaistuma iedvesmas avots. Seja ir tas, ko ierauga visi un tādēļ par to ir labi gan laicīgi, gan arī regulāri parūpēties. Mēs visās procedūrās izmantojam tikai augstvērtīgākās kosmētikas līnijas, kas jau ir pārbaudītas un ieguvušas pasaules klases atzinību – Dr. Grandel (ārsta izgudrota kosmētika);  GMT Beauty (atsvaidzinoša un viegla Latvijā ražota kosmētika) utt.

Esam piedomājuši arī par Jums, lieliskais vīrieti. Jūs tak vēlaties izskatīties un justies savai dāmai blakus kā vislabākais. Arī Jums ir iespēja saņemt labākās procedūras, lai izskatītos ļoti labi un vēl labāk. Piedāvājam dažādas procedūras gan sejai, gan arī ķermenim. Jebkura no procedūrām ir piemērota gan kungam, gan dāmai. Tomēr kungiem vēl atsevišķas procedūras, kurās ir piestrādāts pie labāko aromātu izvēles kosmētikai un daudz kam citam.

MASĀŽAS SKAISTUMAM UN SLAIDUMAM CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Krūšu skaistuma masāža 30  min 25,-
 Vēderu slaidinošā masāža 30  min 25,-
 Pretcelulīta manuālā (ar rokām) masāža problēmzonām 1h 40,-
 Pretcelulīta medus masāža problēmzonām 1h 40,-
 Pretcelulīta detoksikācijas medus procedūra ”Karaliskā” 1h 30 min 75,-
 Vispārējā masāža ”Slaidais siluets” 1h 30 min 75,-
 Sejas kosmētiskā SPA procedūra 30 min

1h

29,-

49,-

 Ķermeņa procedūra vīrietim ”Lieliskais” 1h 30 min 55,-
 Sejas procedūra vīrietim 1h 49,-


Iegādāties!

KRŪŠU SKAISTUMA MASĀŽA

Ja vēlaties zināt, ko vairāk par šo masāžu, tad esat nonākusi īstajā vietā, jo mēs zinām kā parūpēties par skaistu krūšu esamību. Šī ir ne tikai masāža, bet iesakām arī labākos līdzekļus krūšu skaistuma veicināšanai, ko ēst ikdienā, lai veicinātu sievišķības hormonu attīstību un labākos vingrojumus krūtīm un arī kā veikt lielisku pašmasāžu savu krūšu skaistumam.

Krūšu masāža ir ļoti delikāta un maiga procedūra, kura palīdzēs arī lieliski relaksēties un koncentrēties Jums uz Jūsu vēlamo rezultātu.

Un esat pilnīgi mierīga, ja šo procedūru Jums uzdāvina Jūsu mīļotais vīrietis. Tā notiek bieži un tas notiek tādēļ, lai Jūs kopā ar viņu justos vēl pārliecinātāka un viņa mīlēta.

VĒDERA SLAIDUMA MASĀŽA

Šī ir vēderu skulpturējoša un veidojoša masāža.  Ar šīs masāžas paņēmienu Jūs panāksiet savu rezultātu vēl vieglāk. Protams fiziskās aktivitātes un pareizs uztura režīms joprojām paliks Jūsu zelta ceļš, kuru Jūs varat papildināt ar šo vēdera slaidinošo masāžu un panākt savus vēlamos rezultātus vēl ātrāk un veiksmīgāk.

Pavisam kopā pastāv vairāku veidu vēderu veidojošās masāžas un lielākoties šeit arī tiek izmantoti paņēmieni no visiem masāžu veidiem. Ir vēdera masāža, kura attīra gremošanas traktu no liekajiem uzslāņojumiem un toksīniem, vēl ir vēdera masāžas veids, kurš tiek veikts ar knaibošām un diezgan spēcīgām kustībām (šo vēdera masāžu veic pēc lielām fiziskām slodzēm – treniņiem utt, lai palīdzētu vēdera tauciņiem izvadīties). Trešais vēdera masāžas veids vienkārši veido un formē vēdera formu – viens no saudzīgākajiem vēdera masāžas veidiem un pēdējais ir vēdera medus masāžas paņēmiens, kas apvieno visu iepriekšminēto vienā lielā vēdera masāžas procedūrā.

PRETCELULĪTA MANUĀLĀ (AR ROKĀM) MASĀŽA PROBLĒMZONĀM

Pretcelulīta manuālā masāža ir ļoti spēcīga masāža, kura tiek veikta tieši celulīta skartajās zonās. Šī masāža palīdz iekustināt zemādas vielmaiņu līdz tādai pakāpei, ka viss liekais ūdens un taukaudu jeb toksīnu uzkrājumi ir spiesti izvadīties no ķermeņa.

Jūs pēc šīs masāžas sajutīsiet atvieglojumu, jo pati masāža nav no patīkamākajām un relaksējošākajām. Bieži esam novērojuši, ka, veicot šo masāžu, ar laiku samazinās apkārtmēri, Jūsu āda kļūst tvirtāka, elastīgāka un daudz gludāka.

PRETCELULĪTA MEDUS MASĀŽA PROBLĒMZONĀM

Šo masāžu joprojām uzskatām par visu pretcelulīta masāžu karalieni. Un tas arī ir krietni pamatoti – ne velti šī masāža ir viena no senākajām (Šī masāža nākusi pat no Kleopatras skaistuma noslēpumiem) un joprojām arī šobrīd iecienītākajām masāžām.

Salīdzinājumam varam Jums piedāvāt vairākus pretcelulīta masāžas paņēmienus, piemēram, limfodrenāžas masāža ir lieliska pretcelulīta masāža tomēr viņa darbojas tikai uz liekā šķidruma izvadi no organisma. Savukārt manuālā pretcelulīta masāža ir laba (arī viena no labākajām, ja ir alerģija pret medu vai tendence ātri dabūt zilumus, vai vienkārši nepatīk medus ķēpīgums), tomēr diezgan sāpīga un pati par sevi ne tā patīkamākā procedūra. Medus masāža arī piedāvā asākas izjūtas, tomēr viņa nav tik nepatīkama kā pretcelulīta masāža tīri ar rokām, kurā notiek knaibīšana un ļoti spēcīga audu apstrāde.

Pēc medus masāžas jutīsieties mundra un enerģijas pilna. Tomēr pats galvenais ir skaistais un vienmērīgais ādas tonis. Jūsu āda kļūst gluda, zīdaina, elastīga un pat nedaudz pievelkas, radot patīkamu slaida silueta sajūtu un arī esamību.

PRETCELULĪTA DETOKSIKĀCIJAS MEDUS PROCEDŪRA ”KARALISKĀ”

Ja medus pretcelulīta masāžu varam uzskatīt par vienu no galvenajām, lai atgūtu skaistumu, slaidumu un atbrīvotos no celulīta, tad šī ”Karaliskā” medus masāža veicina visa ķermeņa slaidumu un arī veselību kopumā. Pretcelulīta iedarbību veicina un pastiprina tieši ietīšanas un karsēšanas procedūra, kas notiek šīs lielās masāžas laikā.

Pēc šīs masāžas jutīsieties viegls, brīvs un palutināts.  Šī masāža izvada visu lieko ūdeni, šķeļ tauciņus, aktivizē visa ķermeņa vielmaiņu kopumā, spēcīgi un dziļi attīra, visu ķermeņi kopumā mobilizē un atmodina. Šo masāžu varat izvēlēties, ja vēlaties vēl labākus rezultātus sākot vai veicot tievēšanas, detoksikācijas un dažādas veselības programmas un kūres.

VISPĀRĒJĀ MASĀŽA ”SLAIDAIS SILUETS”

Spēcīga un skulpturējoša masāža, kura tiek veikta visam ķermenim. Šī masāža pēc pielietotā spēka un sajūtām ir līdzīga Pretcelulīta manuālajai masāžai un tiek veikta visam ķermenim.

Šī masāža aktivizē vielmaiņu, šķeļ tauciņus un palīdz vieglāk koncentrēties veicot dažādus fiziskos vingrinājumus vai ievērojot slaiduma programmas un kūres.

Īpaši piemērota, ja Jums nepatīk vai nav vēlams veikt medus masāžu, tad ar šo masāžu var panākt Jums vēlamo rezultātu.

SEJAS KOSMĒTISKĀ SPA PROCEDŪRA

Īpaši relaksējoša un augstvērtīga procedūra Jūsu skaistumam. Šajā procedūrā ietilpst pīlings, mitrinoša sejas maska, atjaunojošs un barojošs serums un mitrinošs, barojošs sejas krēms.

Atkarībā no ādas tipa un prasībām piemeklējam pasaules labāko brendu kosmētiku, kurai ir ne tikai lieliska, tūlītēja iedarbība uz Jums vēlamo rezultātu (atjaunošana, skaistumam, sejas ādas tvirtumam un liftingam, možumam un mirdzumam), bet arī maksimāli dabīgs sastāvs.

Sejas masāžas laikā arī rekomendējam un iesakām izcilu skropstu atjaunošanas līdzekli – pēc 2 mēnešu regulāras lietošanas skropstas ir kļuvušas 2x garākas un 2x biezākas.

ĶERMEŅA PROCEDŪRA VĪRIETIM ”LIELISKAIS”

Veidojot skaistuma procedūras dāmām, iedomājāmies arī par Jums lieliskais džentelmeni. Šīs procedūras laikā būsiet sevi palutinājis un jutīsieties lieliski, to pilnīgi noteikti pamanīs arī Jums apkārtesošās dāmas un novērtēs pozitīvi. Tas tādēļ, ka labākais vīrietis ir tāds vīrietis, kurš mīl sevi un rūpējas par sevi.

Šī procedūra atjaunos Tavas vīrišķā spēka enerģijas, ļaus sajusties novērtētam un īstam.

SEJAS PROCEDŪRA VĪRIETIM

Ja Jūs esat no tiem vīriešiem, kas esat pamanījis, ka vīrieša seja bieži vien prasa vēl lielākas rūpes nekā sievietes sejas āda, tad esat ļoti vērīgs. Sieviete vairāk vai mazāk ikdienā piedomā pie savas sejas ādas skaistuma – piedomā par pareizu miega un uztura režīmu, kādreiz ikdienā uzliek kādu krēmu vai eļļiņu. Vīrietim ir tik daudz citu ikdienas rūpju, ka reizēm aizmirstas pagulēt, jo kāds darbs jāpadara līdz galam, arī uzturs un kaut kādas eļļas liekas kā kaut kas no citas planētas.

Iesakām laiku pa laikam parūpēties par savu sejas ādu, lai kopā ar savu mīļoto sievieti Jūs turpinātu izskatīties un justies ļoti labi.

“Ir atsevišķa masāžu grupa, kura palīdz atjaunot ne tikai lielisku pašsajūtu, bet arī veicina Jūsu sasniegumus ceļā uz skaistuma vairošanu. Ar prieku piedalos kopā ar Jums šajā kopdarbā, jo skaists cilvēks ir arī laimīgs cilvēks”

 

Gita Dita Miezīte

Ārstnieciskās masāžas speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Man patīk sejas procedūra – vasarā tā vienmēr ir atsvaidzinoša un es pēc viņas izskatos krietni jaunāka, savukārt ziemā ādai tiek izmantota barojoša un aizsargājoša kosmētika. Varu uzticēties savam meistaram, jo viņa zina labāko, ko man ieteikt.”

    Lija
    Kino operatore
  • “Ko ta Jūs domājāt, ka vīrietis nevēlas izskatīties lieliski. Protams, ka vēlos, lai es esmu gan slaids, gan pie labas veselības. ”Karalisko” medus masāžu arī rekomendēju ieviest piedāvājuma sarakstā, jo tā manuprāt ir pati labākā.”

    Roberts
    Uzņēmuma vadītājs