Masāža pāriem

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

MASĀŽA PĀRIEM

Šis ir brīnišķīgs veids kā pašā Rīgas centrā izdzīvot pasakainu piedzīvojumu un turklāt divatā. Šāda masāža pārim Jums sniedz vēl nebijušas izjūtas, kuras vēl piedevām piedzīvojat divatā, kas dod jums abiem iespēju pēc masāžas dalīties savās sajūtās un vēl vairāk iepazīt un iemīļot vienam otru.

Pāru masāža nav paredzēta tikai romantiskajiem pāriem. Uz jebkuru no visa mūsu rehabilitācijas centra piedāvātajām masāžām droši varat pieteikties un nākt divatā. Bieži viesi pie mums ir savstarpēji mīļas māsas vai draudzenes. Citreiz uz masāžu ierodas arī mātes ar meitām.

Masāža diviem vienlaicīgi ir iespējama arī atsevišķos kabinetos, ja esat kautrīgāki un vēlaties būt mazliet katrs savā telpā un sajūtā.

MASĀŽA PĀRIEM CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 SPA procedūra “Dūjas spārnu glāsts” 2,5 – 3h 150,-
 Ajūrvēdas masāža “Sambahana” diviem 1,5h 100,-
 Masāža pārim “Jutekliskais noslēpums”

1h

70,-


Iegādāties!

SPA PROCEDŪRA “DŪJAS SPĀRNU GLĀSTS”

Šī dienas SPA atpūta diviem ir interesants un romantisks piedzīvojums divatā ar iespēju sildīties pirtī. Šī ir procedūra, kura notiek maigā, nesteidzīgā un mierīgā gaisotnē. Jūs ierodaties nezināmā un mazliet pat slepenā vietā, kur gaisā vēdī vilinoši pirts un vīraka aromāti, skan jauka mūzika, romantisko noskaņu papildina sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā. Jūs dodaties pārģērbties un tas notiek atsevišķā telpā, kurā esat divatā – tā ir jautra gaisotne, kurā varat ielūkoties viens otram acīs, kurās nolasāms, ka esat nezināmā piedzīvojuma gaidās, tas nostiprina savstarpējo uzticēšanos un paļaušanos vienam uz otru. No ģērbšanās telpas nākat ārā priecīgi un jūtot spēcīgu atbalstu viens no otra. Tālāk jau sākas pati SPA procedūra ar sildīšanos saunā, tējošanu, maigo ziepju putiņu un pīlinga procedūra, ar pirtsslotiņām un pēdiņu masāžu. Pēc pirtiņas procedūrām sākas pati masāža, kuru baudāt divatā vienā telpā. Šī masāža pārim ir maiga, jutekliska un romantiski uzbudinošu sajūtu veicinoša. Tā ir dāvana Valentīndienā Jums pašiem sev un ko dāvināt arī viens otram – kopīgs piedzīvojums, kas iededz vēl kvēlāku savstarpējo kaisli un jutekliskumu attiecībās.

AJŪRVĒDAS MASĀŽA “SAMBAHANA” DIVATĀ

Ir unikāla masāža pārim, kuru ir iespējams baudīt tikai pie mums. Pagaidām esam pirmie Rīgā, kas piedāvā šo lielisko masāžu baudīt divatā un vienlaicīgi. Tas tādēļ, ka šī masāža ir īpaša ar to, ka iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan uz smalkajiem ķermeņiem (arī nomierina prātu un emocijas), gan attīra meridiānus (punktu masāža, kas atbrīvo no dažādiem blokiem), gan arī pieskaras zemapziņai, palīdzot tai atbrīvot un atlaist senus aizvainojumus un pārdzīvojumus. Šī masāža ir gan dziļi relaksējoša, gan arī dziedinoša. Baudot šo masāžu divatā ir brīnišķīga iespēja atlaist senus pārdzīvojumus, harmonizēt, stabilizēt un nostiprināt mīlestību, savstarpējo saskaņu un patieso tuvību.

MASĀŽA PĀRIM “Jutekliskais noslēpums”

Ir viegla, romantiska un balstīta uz jutekliskām sajūtām. Masāžas sākumā tiek sniegts negaidīts pārsteigums – masāža ar “brīnumainajiem pirkstiņiem” un baltās dūjas zīdaini maigais pieskāriens. Masāžas uzdevums ir būt mīļai, gaidītai, iedvesmojošai un mīlestību veicinošai. Šī masāža pārsteidz ar to cik daudz dažādas izjūtas tā spēj sniegt Jums un Jūsu otrajai pusītei. ”Jutekliskais noslēpums” nomierina, harmonizē un piedod Jūsu savstarpējām attiecībām savu īpašo garšu un liesmu. Šī masāža atsvaidzina jebkura pāra ikdienu, jo tā ir kā maigi erotiska rozīnīte ikdienas iekrāsošanai dažādās krāsās tā aizrauj, uzmundrina un piedod kaislīgu, bet tai pašā laikā arī maigi romantisku noskaņu.

“Mums ir tas prieks veicināt Jūsu pāra laimi. Un kad Jūs esat laimīgi, tad arī mums ir vislielākais gandarījums. Paldies, ka esat, novērtējat mūs un atgriežaties vēl, lai šo savstarpējo prieku sniegtu.”

 

Links uz visiem masieriem

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Mēs jūtamies tuvāki kā jebkad. Ir jauki, ka ir tāda lieliska iespēja palutināt sevi vienlaicīgi. Tas tik tiešām satuvina.”

    Larisa un Māris
    Precējušies 21 gadu
  • “Es kaut kur aizlidoju. Un māsa arī saka, ka ir bijusi kaut kur citā dimensijā. Es no visas sirds priecājos, ka uzdāvinājām viena otrai dzimšanas dienā šo iespēju. Mums ir tā interesanti, ka dzimšanas dienas ir ar ļoti tuvu atstarpi, tapēc tā varējām.”

    Asnate un Janīna
    Māsas