Klasiskā masāža

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

KLASISKĀ MASĀŽA

Klasiskās masāža ir viens no vissenākajiem un iecienītākajiem masāžas veidiem, tās pirmsākumi meklējami jau dziļā senatnē – grāmatā “Kong-fu”, kura sarakstīta 2698.g. p.Kr., aprakstīti vingrojumi un sniegtas zināšanas par masāžu. Šī masāža ir ļoti sena, bet darbojas lielākoties uz fizisko ķermeni – muskuļiem, locītavām, cīpslām un citiem audiem. Šī masāža piemērota Jums, ja patīk spēcīga, dziļi mīcoša un berzējoša masāža vai arī nodarbojaties ar fiziskajām aktivitātēm, sportojat.

Klasiskā masāža Jums uzlabos asinsriti un limfas plūsmu, nostiprinās imūnsistēmu, izkustinās pasīvos muskuļus, likvidēs dažādas muskuļu sāpes, nostiprinās saites. Šī masāža veicina Jums atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes. Relaksējošā iedarbība ievērojami uzlabos Jūsu pašsajūtu. Šī masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds asinsvadu sistēmu, jo uzlabo asinsriti, kā arī nedaudz trennē muskuļus, tādējādi stiprinot sirdi, saišu un locītavu sistēmu – klasiskā masāža padara tās elastīgākas. Uzlabo arī limfātisko sistēmu, jo aktivizē limfas plūsmu. Klasiskā masāža labvēlīgi iedarbojas uz muskuļiem, kā arī nervu sistēmu.

KLASISKĀS MASĀŽAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Klasiskā ekspresmasāža 30 min 25,-
 Klasisksā muguras masāža  30 min  25,-
 Klasiskā mugurpuses (mugura, kājas) masāža 1 h  40,-
 Klasiskā roku vai kāju masāža 30 min  25,-
 Klasiskā vispārējā masāža 1h

1,5 h

40,-

55,-


Iegādāties!

KLASISKĀ EKSPRESSMASĀŽA

Šī masāža ātrā veidā sakārtos un atjaunos Jūsu ķermeņa darbību kopumā. Pēc šīs masāžas jutīsieties mundrs un enerģisks.

KLASISKĀ MUGURAS MASĀŽA

Klasisko muguras masāžu varat izvēlēties, ja vēlaties vienkārši atjaunot savu muskuļu un saišu spēku mugurā. Šī masāža tiek veikta ar nelielu daudzumu eļļas, kas masāžas iedarbībai ļauj būt spēcīgākai.

KLASISKĀ MUGURPUSES (MUGURA, KĀJAS) MASĀŽA

Šī masāža ir viens no populārākajiem izvēles variantiem mūsu masāžas centrā, jo lieliski atjauno visa organisma tonusu. Stiprina ķermeni kopumā.

KLASISKĀ ROKU VAI KĀJU MASĀŽA

Šī masāža atjauno spēku jūsu rokās vai kājās. Saites un muskuļi tiek atbrīvoti no iepriekšējām slodzēm un sagatavoti, lai varat tikpat pilnvērtīgi darboties tālāk savā iecerētajā virzienā.

KLASISKĀ VISPĀRĒJĀ MASĀŽA

Vispārējā ķermeņa klasiskā masāža ne tikai rada sajūtu, ka ķermenis ir apvienojies vienā veselumā, bet to arī apvieno, kas Jūs iedvesmo harmoniski darboties vienā ritmā. Pēc šīs masāžas solis liekās raiti un acīs vizuļo smaids.

“Klasiskā masāža ārstē, atjauno un ir patīkama atpūta. Gluži kā ārstnieciskā masāža. Šo masāžu Jums iesakām izvēlēties visam ķermenim.”

 

Gita Dita Miezīte

Ārstnieciskās masāžas speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu