Četrrocīga masāža

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

ČETRROCĪGA MASĀŽA

Četrrocīga masāža ir piedzīvojums īpaši drosmīgajiem vai drosmīgajām. Saņemot tik oriģinālu un neparastu masāžu pārsteigumā aizrausies elpa gan sievietei, gan arī vīrietim. Šādu masāžu ir baudījis tikai retais un tieši šī iemesla dēļ tā netiek līdz galam pienācīgi novērtēta.

Četrrocīga masāža ir neparasta, sniedz neaprakstāmi patīkamas izjūtas, palīdzot sajusties sievietei, kā dievietei un vīrietim kā karalim.

ČETRROCĪGAS MASĀŽAS CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Četrrocīga masāža “Septītās debesis” 1h 70,-
 Četrrocīga masāža “Kvalifikācijas prakse” 1h 50,-


Iegādāties!

ČETRROCĪGA MASĀŽA “Septītās debesis”

Masāžas nosaukums ”Septītās debesis” ir piešķirts ar nolūku, jo šāds nosaukums ikvienam asociējas ar ko īpašu, neparastu un brīnišķīgi augstām sajūtām cauraustu. Vēl šis nosaukums ir piešķirts tā iemesla dēļ, ka pēc atsauksmēm diezgan bieži pēc šīs masāžas septītās debesis arī tiek pieminētas. Tādēļ tas pilnīgi noteikti ir kaut kas, ko vismaz reizi dzīvē noteikti ir jāpamēģina iespējams arī Jums vai Jūsu otrajai pusītei.

ČETRROCĪGA MASĀŽA “Kvalifikācijas prakse”

Četrrocīgas vai pat sešrocīgas masāžas Jums var veikt vai nu mūsu kvalificētais personāls, kuri ir jau augstas klases speciālisti ar daudzgadēju pieredzi (piemēram, “Septītās debesis”) vai arī Jūsu izvēlei tiek piedāvāt jauno speciālistu veiktās masāžas kvalifikācijas prakses laikā. Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka arī jaunie speciālisti ir labi apmācīti masieri un fizioterapeiti. Viņiem tik mazliet trūkst pieredzes. Kas ir pats svarīgākais – Jums veiktās masāžas kvalitāte ne ar ko neatšķiras, toties cena gan patīkami atšķiras. Tādēļ izvēle paliek Jūsu ziņā.

“Labākais, ko šajās masāžās esam ievērojuši – mēs varam paspēt daudz rūpīgāk un labāk Jūs izmasēt stundas laikā. Tas kas vienam masierim prasa vismaz 2h masāžu, lai rūpīgi izmasētu visus ķermeņa muskuļus – četrrocīgas masāžas laikā varam to izdarīt 1h laikā.”

 

Violeta Urbane

Ārstnieciskās masāžas speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Nu man jau ļoti patika, ka nāku masēt ausis, lai veseļojas, bet jūs pieķērāt arī rokas. Vesels bonuss es teiktu. Paldies jaunajiem – Jums labi izdodas.”

    Māris Bičevskis
    Uzņēmējs
  • “Tas bija kaut kas ļooti neparasts. Nekādi nevarēju izsekot līdzi masieru rokām, tapēc nācās atslābināties un vienkārši saldi aizmigt.”

    Jekaterina
    Grāmatvede