Ārstnieciskās masāžas

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

ĀRSTNIECISKĀS MASĀŽAS

Ārstnieciskās masāžas ir ātrākais un vieglākais veids kā Jūs varat atbrīvoties no sāpēm un diskomforta sajūtas, kura ir radusies savilktu muskuļu vai nervu pārslodzes gadījumos.

Ārstniecisko masāžu mūsu Masāžas un rehabilitācijas centrā Jums veiks kvalificētas ārstniecības personas ar masiera un medicīnisko izglītību un atbilstošu pieredzi Indra Daudiša, Helmuts Eglītis un Elīna Seladina.

Esam labākie savā jomā. Jums patiks mūsu meistaru godīgā, profesionālā un pozitīvā attieksme un pie mums ir iespējams pierakstīties bez garām rindām.

Mūsu zinošie speciālisti spēs ātri un precīzi veikt pirmo apskati jeb diagnostiku savas profesijas ietvaros, kas ir iekļauta ārstnieciskās masāžas cenā, lai atrastu galveno problēmas cēloni, kādēļ Jums ir radušās konkrētās sāpes vai diskomforta sajūtas un nozīmētu individuāli Jums piemērotāko ārstēšanas plānu, lai kopīgi ar Jums sasniegtu Jums vēlamos rezultātus – atbrīvošanos no sāpēm, kustību brīvības atgūšanu kādā no locītavām, lieliskas pašsajūtas un dzīvesprieka atgūšanu.

ĀRSTNIECISKO MASĀŽU CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Ārstnieciskā ekspress masāža  20 min  20,-
 Ārstnieciskā muguras masāža  30 min  25,-
 Ārstnieciskā apkakles zonas (sprandas, kakla) masāža  20 min  20,-
 Ārstnieciskā krūškurvja, roku, kāju, vēdera, muguras lejas daļas (krustu zonas) vai galvas masāža  30 min  25,-
 Ārstnieciskā mugurpuses masāža  1h  40,-
 Ārstnieciskā vispārējā masāža  1h
1,5 h
 40,-
55,-


Iegādāties!

ĀRSTNIECISKĀ EKSPRESS MASĀŽA

Ārstnieciskā ekspressmasāža ir paredzēta Jums, ja esat no steidzīgajiem, kuram ir jāpaspēj atgūt laba forma, lai turpinātu lielisko dienas ritējumu. Masāža Jūs uzmundrinās, pamodinās un sagatavos nākamajiem veiksmes piepildītajiem darbiem. Savā veidā šo masāžu varētu dēvēt par ļoti veselīgu kafijas krūzi darbīgai dienai.

Pats pozitīvākais šai masāžai ir pievienotā vērtība, ka masāža ir ne tikai uzmundrinoša un možumu veicinoša, bet arī iedarbojas ārstnieciski. Ar šo masāžu var veiksmīgi samazināt galvas sāpes, muguras vai roku sāpes, kas traucē Jums justies harmoniski un izdarīt vairāk.

ĀRSTNIECISKĀ MUGURAS MASĀŽA

Šīs masāžas laikā mūsu speciālisti Jums izmasēs apkakles zonu, muguru, muguras lejas daļu, tai skaitā gluteusa (sēžas) muskuļus – tātad šīs masāžas laikā saņem veselību VISA Jūsu mugura. Mēs cenšamies pēc iespējas aptvert masāžas laikā visu muguru un nedalīt to pa sīkām plāksnītēm, katrai plāksnītei liekot savu cenu, kas gan sarežģī muguras masāžas izvēli, gan sadārdzina cenu. Vēlamies, lai Jūs sajūtat, ka mums un mūsu speciālistiem ir svarīga Jūsu muguras veselība. Turklāt lai muguras masāžas izvēle būtu maksimāli vienkārša un patīkama.

Šī iemesla dēļ muguras masāžas laikā var tikt iekļauti sporta masāžas elementi vai vakuma masāžas elementi. Dažos sarežģītākos gadījumos mēdzam ārstnieciskās muguras masāžas laikā iekļaut arī Guaša masāžu, Segmentāro masāžu vai punktu masāžas metodikas.

Pēc muguras masāžas kursa pie mums jutīsieties dzīvības spēku un enerģijas piepildīts, vesels un laimīgs.

ĀRSTNIECISKĀ APKAKLES ZONAS (SPRANDAS, KAKLA) MASĀŽA

Muguras plecu zonā un starp lāpstiņām atrodas tie muskuļi, kas visātrāk reaģē uz stresu, kas ikdienā Jums ir visapkārt. Šo muskuļu reakcija izpaužas tā, ka viņi savelkas, turklāt visbiežāk viņi ar katru stresa brīdi Jums mēdz savilkties arvien vairāk un ciešāk.

Ja Jums nav sanācis šiem muskuļiem pievērst uzmanību jau savlaicīgi veicot ārstnieciskās ekspressmasāžas profilakses nolūkos, tad tas var novest pat pie galvas, roku, muguras sāpēm, tirpšanas vai citām nepatīkamām sajūtām tādām kā dedzināšanas vai salšanas utt.  Tā visa rezultātā var rasties nogurums, aizkaitināmības sajūta, pasliktināties pašsajūta.

Jau no pirmās masāžas reizes sajutīsiet patīkamas pārmaiņas, ka visa ķermeņa augšdaļa kļūst brīvāka, elpojošāka, vieglāka, kustīgāka, normalizējas asinsspiediens (savilkti apkakles zonas muskuļi ir biežākais paaugstināta asinsspiediena iemesls) un ķermenī atgriežas enerģija. Savukārt, ja vēlēsieties veltīt savai veselībai lielāku uzmanību – izejot pilnu vai daļēju ārstnieciskās apkakles zonas masāžas kursu, tad ir pilnīgi iespējams, ka varēsiet atbrīvoties no nepatīkamajām sajūtām un sāpēm un par to visu vispār pat aizmirst. Tā vietā jūtoties enerģijas piepildīts un ar atbrīvotu prātu spārnotām un radošām domām.

ĀRSTNIECISKĀ KRŪŠKURVJA, ROKU, KĀJU, VĒDERA, MUGURAS LEJAS DAĻAS (KRUSTU ZONAS) VAI GALVAS MASĀŽA

Ārstnieciskā krūškurvja masāža atbrīvo un noņem sasprindzinājumu Jūsu krūšu muskuļos gan iekšējos, gan arī ārējos. Galvenais krūškurvja masāžas mērķis ir atvieglot elpošanu un palīdzēt veicināt Jums atkrēpošanos pēc dažādām augšējo elpceļu saslimšanām (svarīgi, lai šai masāžai esat saņēmis sava ārstējošā ārsta atļauju un Jums vairs nav paaugstinātas temperatūras). Šī masāža ir ļoti spēcīgs atbalsts, lai atgūtos un rehabilitētos pēc saslimšanām daudz ātrākā un patīkamākā veidā.

Ārstnieciskā roku vai kāju masāža Jums nepieciešama, ja ir sāpes rokās vai kājās, to locītavās vai nekustīgums. Ļoti laba ir ārstnieciskā kāju masāža, ja Jūsu kājas mēdz būt tūskainas un pietūkušas, jūtīgas, jo šī masāža ir lielisks profilakses un atbalsta līdzeklis labai sirds darbībai.

Ārstnieciskā vēdera masāža palīdz uzlabot gremošanas orgānu darbību – palīdz atbrīvoties no aizcietējumiem vai tieši otrādi no pārāk vieglas vēdera izejas.

Muguras lejas daļas jeb krustu zonas masāžu mēs parasti iekļaujam ārstnieciskajā muguras masāžā, bet ja kāda iemesla dēļ ir nepieciešamība masēt tieši muguras lejas daļu, tad ir iespējama šī muguras lejas daļas masāža. Tā palīdz atbrīvot sēžas muskuļus, līdz ar to atbrīvoties no sāpēm vai diskomforta sajūtas, ko rada sēžas nervs. Muguras lejas daļas sāpes mēdz būt ne tikai no fiziskiem iemesliem, bet reizēm to rada arī apkārtējās pasaules enerģētiskā ietekme. Tieši tādēļ ir labi nokļūt mūsu meistaru rokās, jo viņi pratīs ātri novērtēt situācju un saprast kā pareizāk jāsāk muguras lejas daļas ārstēšana.

Ārstnieciskā galvas masāža ir efektīga, lai Jūs varētu atbrīvoties no bezmiega, biežām migrēnām un galvassāpēm, uzmācīgām domām. Šī masāža bieži vien iet tandēmā ar apkakles zonas masāžu, jo viņas viena otru papildina. Apkakles zonas masāža Jūs relaksē un sakārto asinsspiedienu, savukārt galvas masāža palīdz atbrīvoties no trauksmes sajūtām, tā vietā radot Jums miera, harmonijas un pārliecības par sevi un apkārtējo pasauli sajūtu.

ĀRSTNIECISKĀ MUGURPUSES MASĀŽA

Šajā masāžā iekļauta apkakles zona, mugura, muguras lejas daļa, kājas un pēdas no mugurpuses. Šīs masāžas laikā tiek masētas visas galvenās muskuļu grupas, lai atbrīvotu un sakārtotu visu ķermeni kopumā.

ĀRSTNIECISKĀ VISPĀRĒJĀ MASĀŽA

Šajā masāžā ir iekļauta apkakles zona, mugura, muguras lejas daļa, kājas un pēdas no mugurpuses, kā arī kājas, rokas, vēders un krūšu zona no priekšpuses.

Šīs masāžas Jums piedāvājam divu veidu – 1h un 1,5h ārstnieciskā vispārējā masāža. Īsākajā jeb 1h vispārējā masāžā tiek rūpīgi izmasēti visi ķermeņa muskuļi un jūtaties viss brīvāks, vieglāks un pacilātā noskaņojumā. Savukārt 1,5h ārstnieciskajā vispārējā masāžā viss ķermenis tiek masēts ilgāk un ir iekļauta arī galvas masāža, kas veicina vēl lielāku Jūsu relaksāciju un labo pašsajūtu.

“Ārstnieciskās masāžas uzlabo gan Jūsu veselību, gan pašsajūtu, gan arī izskatu. Turklāt mazina sāpes un diskomfortu. Noteikti iesaku ārstniecisko vai sporta masāžu, ja Jums kaut kur jau uzkrājušās sāpes vai dažādas citas veselības situācijas, kas jārisina.
Un vēl – ārstniecisko, sporta vai citas medicīniskās masāžas nav vēlamas pa vienai. Šīs ir kursveidīgās masāžas, kuru primārais mērķis ir Jūs ārstēt un relaksācija nāk tikai pēc tam.”

 

Elīna Seladina

Sertificēta fizioterapeite/Masiere

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

 • “Beidzot esmu tikusi vaļā no pleca sāpēm un migrēnām.”

  Ineta
  Ķeguma aptiekas vadītāja
 • “Paldies par apkakles zonas masāžu masāžas meistarei Indrai Simanovičai. Tā bija gan patīkama atslodze starp eksāmeniem, gan arī tiku vaļā no uzmācīgajām galvas sāpēm un savilkto plecu problēmas.”

  Kristīne L.
  Medicīnas studente
 • “Esmu pateicīga masāžas meistarei Indrai Simanovičai par atsaucību un veiklību manas rokas augšdelma izārstēšanā no sāpēm.”

  Daina Sinkēviča
  Laboratorijas vadītāja