Aromamasāžas

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

AROMAMASĀŽAS

Ikviena mūsu piedāvātā aromamasāža ir īpašs piedzīvojums Jums, kurā ar Jūsu izvēlēto aromātu ir apvienots viss labākais, ko zinām un protam no visiem relaksējošo masāžu veidiem.

Aromamasāža Jums palīdzēs pret muskuļu nogurumu un sāpēm, nervu spriedzi un pārslodzi.

Jūsu paša izvēlētais aromāts arī kaut ko liecina par Jūsu iekšējo pasauli un to, kas patiesi Jums ir vajadzīgs. Zinošās aromaterapijas speciālistes Indra un Diāna piedāvās Jums izvēlēties aromātu no  mums pieejamo aromātu klāsta un izstāstīs, ko izvēlētais aromāts nozīmē. Tā ir neliela un patīkama diagnostika, kas dod Jums iespēju iepazīt sevi un savu iekšējo pasauli.

AROMAMASĀŽAS CENAS

 Masāža Piemērota  Laiks  Cena
 Ekspress aromamasāža (jebkurš aromāts) Sievietei, vīrietim un bērnam 30 min 25,-
 Aromamasāža “Lavanda” Sievietei un vīrietim 1h 40,-
 Aromamasāža “Aprikozes saldums” Sievietei 1h 40,-
 Aromamasāža “Lēdijas prieks” Sievietei
 Aromamasāža “Vīra spēks” Vīrietim
 Aromamasāža “Džentelmeņa stāsts” Vīrietim
 Aromamasāža “Ziemassvētku brīnums” Sievietei un vīrietim


Iegādāties!

EKSPRESS AROMAMASĀŽA (JEBKURŠ AROMĀTS)

Šis masāžas veids īpaši piemērots bērniem, cilvēkiem labākajos gados un, ja Jūs esat izteikti jūtīgs (jums nedrīkst ilgu vai stingru masāžu veikt, bet ļoti mīlat masāžu), jo tajā var pielāgot aromāta intensitāti un masāžas ilgums nepārsniedz 30 minūtes. Šī masāža patīkami nomierina, stabilizē asinsspiedienu un harmonizē. Jūsu bērns pēc šīs masāžas kļūs daudz mierīgāks, harmoniskāks un pats meklēs veidus kā justies labi.

AROMAMASĀŽA ``LAVANDA``

Šī masāža ir lavandas mīļotāja sapņu masāža. Lavandas aromāta būtība izstaro mierīgu nosvērtību un vieglu pašizpausmi. Iespējams tieši tādēļ esat iemīļojis šo aromātu, jo lavanda piešķir mieru, harmoniju un vieglumu visos Jūsu dzīves procesos.

Lavandas eļļa pati par sevi samazina iekaisumus, dažādas sāpes un vispārēju nemieru, tai ir ļoti maiga antibakteriāla iedarbība. Lavanda arī nomierina aknu darbību, ja datordiagnostikā kopā ar speciālistu esat secinājuši, ka aknas strādā pārslodzē. Noņem aizkaitināmību, panikas lēkmes, nervu spriedzi. Lavanda atvieglo galvassāpes un migrēnu.

Vēl arī lavanda lieliski ārstē no bezmiega, sirdsklauvēm un normalizē paaugstinātu asinsspiedienu.

AROMAMASĀŽA ``APRIKOZES SALDUMS``

Aromamasāža “Aprikozes saldums” ir masāža, kas Jūs iedvesmos ar savu maigi silto aprikožu aromātu. Šī masāža iepriecinās Jūsu ādu, jo to lieliski baros, padarīs elastīgu un mīkstinās, padarot ādu mirdzoši starojošu.

Pēc šīs masāžas Jūs jutīsieties labi atpūtusies un relaksējusies, veselāka, jo uzlabojušies vielmaiņas procesi. Jutīsieties un izskatīsieties jaunāka un enerģjas piepildīta, jo āda un acis pēc masāžas mirdzēs. Būsiet možāka, laimīgāka un veiksmīgāka.

AROMAMASĀŽA ``LĒDIJAS PRIEKS``

Aromāts ietver sevī vairāku ēterisko eļļu apvienojumu eksotiska un jutekliska relaksējošā masāža par sevi pārliecinātai sievietei.

Šajā masāžā tiek izmantota pasaulslavena ārsta-zinātnieka izgatavota dabīga eļļa ar speciālu receptūru.

Eļļas sastāvā esošā mandeļu ziedu eļļa padara ādu samtaini maigu un to mitrina. Žožobas eļļa – baro un atjauno ādu, aizkavē ādas novecošanos. Āda atjaunojas, ādas elasticitāte un tvirtums uzlabojas. Ylang-Ylang un vaniļas ēteriskās eļļas darbojas kā afrodiziaks – dabīgi kļūstat vēl pievilcīgāka un patīkamāka vīriešiem.

Regulāri lietojot Ylang-Ylang eļļu pazeminās asinsspiediens, tiek mazināts muskuļu tonuss, tiek noņemtas galvassāpes, sakārtojas sviedru dziedzeru darbība (samazinās svīšana vai arī sāk notikt normāla ādas vielmaiņa, ja tāda trūkst), sakārtojas menstruālais cikls, nostiprinās mati un nagi, mazinās iekaisumi. Jūs kļūstat veselāka, laimīgāka un par sevi pārliecinātāka.

Emocionāli Ylang-Ylang ēteriskā eļļa mazina emocionālo spriedzi, noņem nemiera sajūtu, atbrīvo no negatīvajām emocijām tādām kā bailes vai naidīgums. Tā vietā atraisa mīlestības, pašpārliecinātības un bezrūpības sajūtas. Stimulē radošo darbību, intuīciju, erotiskas izjūtas.
Vaniļas eļļa iedarbojas kā antioksidants, aizsargā no audzēju veidošanās, nomierina, relaksē.

AROMAMASĀŽA ``VĪRA SPĒKS``

Īpaši vīriešiem izstrādāta relaksējošās masāžas programma, kura ir apvienota ar aromātiem, kas ir Jums kā vīrietim patīkamāki. Starp šiem aromātiem ir tējas koka, priedes, pačūlijas, kadiķa ogas vai speciāls ēterisko eļļu maisījums, kas paredzēts, lai veicinātu Jūsu pārliecību par sevi, stabilitāti un vīrišķīgo pievilcību.

AROMAMASĀŽA ``DŽENTELMEŅA STĀSTS``

Šo aromātu maisījumu vīrietim izvēlēsieties, ja vēlēsieties veicināt savas veiksmes enerģijas palielināšanos. Aromāts ir izstrādāts, lai palīdzētu palielināt pozitīvās domāšanas apjomu. Pozitīvā domāšana ir tā, kas veicina un piesaista veiksmes iespējas.

AROMAMASĀŽA ``ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMS``

Aromamasāžas aromāts Jums rada miera, siltuma un komforta sajūtu, kas Ziemassvētkos jau pat virmo gaisā, tomēr šīs masāžas laikā Jūs gūstat īpašu baudījumu un ceļojumu Ziemassvētku brīnumu pasaulē. Ēteriskās eļļiņas piepildītais aromāts Jums sniegs īpašas un vēl nebijušas sajūtas.

Aromamasāža ”Ziemassvētku brīnums” ir spēcīgi sildoša masāža, kura aizved īpašā Ziemassvētku sajūtu un smaržu kokteilī. Šajā kokteilī ar noslēpumainām vēsmām savijas maigais mandarīna un pikantie krustnagliņu un kanēļa aromāti, kurus gaumīgi un rotaļīgi nosedz saldās vaniļas maigās notis. Šī aromamasāža dziedina attīrot Jūsu ķermeni un prātu no stresa radītā noguruma – dziļi nomierina un relaksē. Īpašā eļļa mazina sāpes un patīkami uzmundrina, radot Jūsos dzīvesprieku un enerģiju pēc šī brīža atpūtas.

“Aromaterapijas pasaule ir tik daudzveidīga, pilna patīkamu aromātu un var sniegt daudz patīkamu pārsteigumu gan emocionāli, gan Jūsu relaksācijai. Aromaterapija iet cieši roku rokā ar psiholoģiju un iespēju Jums palīdzēt ne tikai fiziski, bet arī emocionāli, mentāli.”

 

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas meistare/SPA speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Man patika. Šis ir kaut kas pilnīgi citādāks nekā Ajūrvēdas masāža, bet arī ļoti relaksējoša un nomierinoša iedarbība.”

    Anastasija
    Grāmatvede
  • “Vai – fantastiski. Tāds aromāts un vēl apvienojumā ar masāžu – es pilnīgi nevaru izteikt cik labi.”

    Tatjana Gromska
    Mājsaimniece, tulks