Ajūrvēdas masāžas

You are here:

JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti priecāsies Jums palīdzēt un atbildēs uz jautājumiem par masāžām, terapijām vai citām tēmām, kur ir mūsu iespējas Jums palīdzēt (piemēram, fitoterapijas konsultācijas utt.).

AJŪRVĒDAS MASĀŽAS

Klusinātajā gaismā skan viegla dziednieciska mūzika. Jūs pārņem silts miers un apziņa, ka būs iespēja baudīt tik ļoti gaidīto Ajūrvēdas masāžu. Siltā eļļa Jūs nomierina, glāsta un kopā ar patīkamo smaržu šī masāža ieved citā pasaulē. Tā ir nesteidzības, relaksācijas un miera pasaule. Ik pa brīdim Jūs saldi iemiegat, bet arī atmostaties un apzināti baudāt masāžas pieskārienus. Ir tik labi atbrīvoties no liekajām domām, Jūsu galva kļūst brīva un viegla, tad rokas, vēders, kājas un mugura. Kluss miers ielīst katrā Jūsu ķermeņa šūniņā, atbrīvo katru muskulīti. Neviļus gribas pasmaidīt, jo tikko Jums ieskrēja kāda doma galvā un tikpat ātri aizsteidzās. Lai viņa iet prom – šobrīd ir laiks harmonijai un mieram, domām te nav vietas. Pēc masāžas pieceļoties, domas atgriežas negribīgi, jo Jums ir tik labi turpināt baudīt ieskāvušo laimes sajūtu, malkot silto tēju un iedomāties par to, ka no rīta būs jauni spēki jauniem darbiem. Enerģijas visam pietiks, jo prieks dzirksteļo pa visu būtību.

Mūsu meistari veic Ajūrvēdas masāžas iedvesmojoties no senās Indijas zināšanām un vēdām. Tulkojot no sanskrita, vārds ”Ajūrvēda” nozīmē ”mācība par dzīvi”. Tajā ir iekļautas zināšanas par apkārtējo pasauli un kārtību tajā. Mācībā ietilpst zināšanas par pareizu ēšanu, elpošanu un kustībām (joga), meditāciju, masāžām un par trīs dažādiem cilvēku ķermeņa tipiem (Vata, Pita, Kapha), kas kuram ir nepieciešams, kam pievērst uzmanību, no kā uzmanīties utt. Viena no šīs mācības izcelsmes vietām ir Indija, no turienes arī ir radusies Ajūrvēdas masāža un tās dažādie veidi.

Ajūrvēdas masāža atšķirās ar to, ka tiek veikta ar siltu aromātisku eļļu un šī masāža ne tikai līdzsvaro un sakārto fizisko ķermeni, bet arī labvēlīgi iedarbojas uz prātu – harmonizē to. Ajūrvēdas masāža attīra, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, nostiprina nervu sistēmu un imunitāti. Ajūrvēdas masāža vienlaicīgi iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan arī uz citām cilvēka “čaulām” – ēterisko, emocionālo un mentālo. Cilvēka ķermenis sakārtojas šajos līmeņos, kas atbrīvo ne tikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no to cēloņiem.

Jūsu ērtībai un vēl labākai pašsajūtai mēs Ajūrvēdas masāžās piedāvājam izvēli – masāžu veicam  ar Indijā ražotām vai ar īpašām aromātiskajām eļļām, lai varat no masāžas gūt ne tikai lielisko veselīgo iedarbību, bet arī baudīt sev patīkamu aromātu visas masāžas garumā.

AJŪRVĒDAS MASĀŽU CENAS

 Masāža  Laiks  Cena
 Ajūrvēdas vispārējā eļļas ekspressmasāža 1h 40,-
 Ajūrvēdas “Čampi” galvas masāža 50 min 35,-
 Ajūrvēdas muguras masāža “Marma Kerala” 45 min 35,-
 Ajūrvēdas vispārējā masāža “Sambahana” 1,5h

2h

55,-

70,-

 Ajūrvēdas punktu masāžas procedūra “Marma  Čikitsa” 50 min 35,-


Iegādāties!

AJŪRVĒDAS VISPĀRĒJĀ EĻĻAS EKSPRESSMASĀŽA

Ajūrvēdas vispārējā eļļas ekspressmasāža ir visa ķermeņa masāža, kurā ir iekļauti Ajūrvēdas masāžas elementi. Šī masāža ir daudz relaksējošāka par relaksējošo masāžu, tomēr Ajūrvēdas vispārējā masāža būs vēl vairāk relaksējoša it īpaši pirmajās masāžas reizēs, kamēr Jūs iepazīstat un izprotat savu masāžas meistari, kā arī Ajūrvēdas masāžas īpašo pieeju.

Šo masāžu variet izvēlēties, ja Jums ir sausa āda un to ir vēlams mitrināt un barot un šo vērtīgo procedūru vēlaties apvienot ar patīkamu relaksēšanos.

AJŪRVĒDAS ``ČAMPI`` GALVAS MASĀŽA

Šī masāža palīdz Jums atbrīvoties no liekajām domām, dziļi attīra un relaksē. Tulkojumā no sanskrita “Champi” masāža nozīmē ”piepildīšana ar enerģiju”, bet šīs masāžas laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta vietām, kur fiziskais ķermenis savienojas ar smalkajiem ķermeņiem (marma punkti) un individuālās enerģijas jeb došas (Vatta, Pita vai Kapha) līdzsvarošanai, kā arī enerģētisko centru jeb čakru sakārtošanai.

Čampi galvas masāža sevī aptver enerģētiskās kustības, kuras paredzētas enerģētiskai attīrīšanai un pildīšanai ar enerģiju, plecu masāžu, roku augšdelmu, kakla masāžu, tad galvas masāžu (matotās daļas), sejas masāžu, ausu masāžu.

Pēc masāžas vēlams eļļu paturēt matos pēc iespējas ilgāk, jo ēteriskās eļļiņas pastiprina masāžas iedarbību, turklāt, jūtot tās aromātu, ir iespēja ilgāk dzīvot patīkamajās sajūtās.

Ajūrvēdas “Čampi” galvas masāža Jums palīdzēs atslēgties no ikdienas stresa radītajām sekām, trauksmainām domām. Šī masāža patīkami līdzsvaro un harmonizē visu Jūsu fizisko un smalko būtību. Savukārt kvalitatīvās eļļas, ko izmantojam šīs masāžas laikā baros un mitrinās Jūsu matus – Jūsu mati kļūs zīdaini mīksti, patīkami aromātiski smaržos un iegūs veselīgu mirdzumu.

AJŪRVĒDAS MUGURAS MASĀŽA ``MARMA KERALA``

Indijas Keralas Ājurvēdas Spinālo muguras masāžu esam aizguvuši no gadsimtiem dziļām saknēm, tās meklējamas Kerolas apgabalā Indijā, kur tā līdz pat mūsu dienām tiek uzskatīta par Ājurvēdas medicīnas neatņemamu sastāvdaļu. Gan austrumos, gan arī pie mums arvien vairāk izprot un uzskata, ka cilvēka mugurai ir ļoti liela ietekme uz veselību un dzīvi kopumā. Mugurkauls simbolizē cilvēka dzīves un misijas ceļu. Masāžas laikā iedarbojoties uz muguras muskuļiem, atbalstam un palīdzam arī mugurkaulam. Bieži vien piestrādājot pie mugurkaula un sakārtojot to fiziski, varam ar Jums kopā sasniegt rezultātu, ka arī dzīves gājums kļūst daudz patīkamāks un dzīves ceļš Jūsu priekšā kļūst gludāks un izlīdzinās.

Tas arī ir šīs masāžas mērķis – iedarboties uz muguru un Jūsu mugurkaulu, lai Jūsu dzīve gan fiziski, gan enerģētiski kļūtu vieglāka, laimes un prieka piesātināta.

Marma Kerala muguras masāža sākas ar ķermeņa sagatavošanu masāžai, pēc tam seko sēžas muskuļu masāža, muguras masāža, kakla un galvas masāža (matotās daļas).

Šī muguras masāža ārstē ar muguru saistītas problēmas, uzlabo asinsriti visā ķermenī, noņem muguras un galvas sāpes. Marmas Keralas muguras masāža novērsīs Jums hronisku nogurumu, atbrīvos no stresa radītajām sekām un sasprindzinājuma, regulēs organismā fizioloģiskos procesus, uzlabos pašsajūtu, paaugstinās vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī, izvadīs no organisma toksīnus, novērsīs bezmiegu, palīdzēs Jums labāk saprast un apzināties savu vietu pasaulē.

AJŪRVĒDAS VISPĀRĒJĀ MASĀŽA ``SAMBAHANA``

Piedāvājumā 2 veidu Sambahana masāžas:

1,5 h Ajūrvēdas “Sambahana” masāža – Jūs izteikti relaksēs, nomierinās, sakārtos domas un fiziski jutīsieties viegls, kustīgs un pacilāts.

2h Ajūrvēdas “Sambahana” masāža – šajā masāžā iekļauta arī galvas matotās daļas masāža. Pēc šīs masāžas baudījumu būsiet guvis no matu galiņiem līdz pat pirkstu galiņiem.

Šī ir visa ķermeņa masāža, kura Jums būs īpaši patīkama, tajos brīžos, kad vēlaties atpūsties no ikdienas steigas un stresa. Sambahana lieliski nomierina Jūsu ķermeni un prātu, atbrīvo katru muskulīti. Protams, iesakām vislabāk Jums šo masāžu baudīt vakarā, jo pēc Ajūrvēdas masāžas uzlabojas miega kvalitāte un līdz ar to varat labāk atpūsties, bet pēc labas atpūtas un sevis palutināšanas nākamajā dienā Jums radīsies liels enerģijas lādiņš jauniem darbiem.

Ajūrvēdas masāža Sambahana sākas ar enerģētisku ķermeņa attīrīšanu, pacienta sagatavošanu masāžai, pēc tam secīgi turpinās – sejas masāža, ausu masāža, vēdera un krūšu daļas masāža, roku un kāju masāža, pēdu masāža, muguras masāža, apkakles un kakla masāža, galvas masāža.

Ajūrvēdas “Sambahana” masāža Jums novērš nogurumu, garīgo un fizisko sasprindzinājumu, līdzsvaro un harmonizē ķermeni un prātu, piepilda ar enerģiju, nomierina un samazina stresu, izvada sāļus, attīra zarnu traktu, apgādā audus ar skābekli, izvada toksīnus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, vairo pozitīvas emocijas un domas. Šai masāžai ir dziļi dziedniecisks efekts.

AJŪRVĒDAS PUNKTU MASĀŽAS PROCEDŪRA ``MARMA ČIKITSA``

Marma čikitsa – tiek masēti TIKAI marmas punkti, kurus stimulē gan ar maigu rokas kustību, gan silda ar degošu Tibetas smaržkociņu. Šīs 50 minūšu procedūras laikā tiek izmantoti ļoti spēcīgi siltu ēterisko eļļu maisījumi, kas pastiprina masāžas iedarbību. Šī procedūra spēcīgi piepilda Jūs ar enerģiju, uzlabo orgānu funkcijas, uzlabo Jūsu garastāvokli.

Marmas punkti ir enerģētiskie punkti, kas atbild par noteiktu orgānu darbību organismā un ir saistīti ar Jūsu garīgo pasauli. Tāpēc šī masāža iedarbojas gan uz Jūsu fizisko ķermeni, gan veic spēcīgu enerģētisko iedarbību, kā rezultātā tiek mazināta arī tāda īpašība kā neizlēmība un tiek spēcīgi attīstīta cilvēka intuīcija.

Marma Čikitsa punktu masāžas iedarbība – Jūs sajutīsiet spēcīgu enerģijas papildinājumu, iekšējo orgānu funkciju uzlabošanos un pastiprināšanos, stresa un depresijas mazināšanos, garastāvokļa uzlabošanos Vēl šī masāža Jums stimulē vairogdziedzera un hipofīzes darbību, palīdz verbāli izteikt emocijas, domas, uzlabo balss tembru, attīsta intuīciju, uzlabo sirdsdarbību, uzlabo gremošanas sistēmas darbību, stimulē aknas, nieres, liesu, uzlabo imūno sistēmu, smalko asinsriti, mazina neizlēmību, šaubas.

“Jebkuru Ajūrvēdas masāžu gan labprāt veicu Jums, gan labprāt izbaudu pati. Man patīk bezgalīgi plašās iespējas, ko sniedz šī masāža un iedvesmo lieliskie rezultāti, ko varam kopā ar Jums sasniegt no Ajūrvēdas masāžām.”

 

Indra Daudiša

Sertificēta ārstnieciskās masāžas masiere/SPA speciāliste

 

Uzzināt vairāk par speciālistu

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

  • “Par cik esmu mājsaimniece, tad diezgan daudz laika pavadu mājās. Un tur, kā jau zināt – darbi nekad nebeidzas. Reizi pa reizei man patīk izrauties un apmeklēt Čampi galvas masāžu, jo tā, manuprāt, vislabāk izdzen visas liekās domas no galvas.”

    Margarita
    Mājsaimniece
  • “Man jau dikti patīk. Ļoti relaksējoši. Man kā uzņēmējai reizēm ir grūti atbrīvoties no liekām domām. Būt ārā no uzņēmuma, kad esmu brīvdienās. Aizeju uz Ajūrvēdas masāžu piektdienas vakarā un brīvdienās jūtos kā cilvēks.”

    Gitāna
    Arhitektu biroja vadītāja