kakla mas?¸a

Ārstnieciskās

Ārstnieciskās masāžas ir ātrākais un vieglākais veids kā Jūs varat atbrīvoties no sāpēm un diskomforta sajūtas, kura ir radusies savilktu muskuļu vai nervu pārslodzes gadījumos.

Speciālās ārstnieciskās masāžas

Speciālās ārstnieciskās masāžas

Mūsu Masāžas un rehabilitācijas centrs piedāvā arī speciālās ārstnieciskās masāžas, kuras atšķiras ar savu iedarbības veidu.

thai herbal compress massage with sage flowers - beauty treatment

Aromamasāžas

Ikviena mūsu piedāvātā aromamasāža ir īpašs piedzīvojums Jums, kurā ar Jūsu izvēlēto aromātu ir apvienots viss labākais, ko zinām un protam no visiem relaksējošo masāžu veidiem.

Sporta masāža

Sportistiem

Sporta masāžas ir dziļas un spēcīgas masāžas, lai atjaunotu Jūsu fiziskā ķermeņa spēku un enerģiju. Šis īpašais masāžas veids samazina muskuļu spriedzi un palielina Jūsu muskuļu un spēka izturību.

klasisk? mas?¸a

Klasiskā

Klasiskās masāža ir viens no vissenākajiem un iecienītākajiem masāžas veidiem, tās pirmsākumi meklējami jau dziļā senatnē – grāmatā “Kong-fu”, kura sarakstīta 2698.g. p.Kr., aprakstīti vingrojumi un sniegtas zināšanas par masāžu.

Relaks?jo¨? mas?¸a

Relaksējoša

Relaksējošā masāža ir Jūsu labākā iespēja atpūsties no ikdienas stresa. Relaksējošā masāža ir patīkama relaksācija, kur mijās spēcīgās kustības ar maigām plūstošām, garām un apvienojošām kustībām, kas palīdz Jums maksimāli relaksēties un justies lieliski.

Skaistumam un slaidumam

Skaistumam un slaidumam

Šīs masāžas ir piemērotas, ja jūs saprotat cik ļoti iekšējais un ārējais skaistums un arī veselība ir savstarpēji  saistīti. Skaistā ķermenī vesels gars un otrādi veselā ķermenī skaistums parādās visos veidos.

SPA masāžas un procedūras

SPA masāžas un procedūras

Atmiņā paliekošs, lielisks baudījums visam ķermenim no pirkstu galiņiem līdz pat matu galiņiem.

Mazuļu masāža

Mazuļiem

Visas masāžas un speciālās bērnu vingrošanas veic augsti kvalificēta bērnu masiere-fizioterapeite Dace Sauzemniece. Dace ir sertificēts speciālists, kura ar mīlestību un sirsnību ir atgriezusi veselību jau ļoti daudz mazuļiem un bērniem.

Masāža pāriem

Pāriem

Šis ir brīnišķīgs veids kā pašā Rīgas centrā izdzīvot pasakainu piedzīvojumu un turklāt divatā.

Četrrocīgas masāžas

Četrrocīgas masāžas

Četrrocīga masāža ir piedzīvojums īpaši drosmīgajiem vai drosmīgajām. Saņemot tik oriģinālu un neparastu masāžu pārsteigumā aizrausies elpa gan sievietei, gan arī vīrietim.

Ajūrvēdas masāža

Ajūrvēdas

Klusinātajā gaismā skan viegla dziednieciska mūzika. Jūs pārņem silts miers un apziņa, ka būs iespēja baudīt tik ļoti gaidīto Ajūrvēdas masāžu.